sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 493 555 568, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
Bio sauna, jemnější a účinnější

Bio sauna, jemnější a účinnější

2.3.2019

Naší devízou je výroba a instalace bio saun, které se vyznačují nižší teplotou a vyšší vlhkostí oproti klasické sauně. Tento zdánlivě malý rozdíl ale přináší spoustu benefitů – účinky na prohřátí svalů a kloubů jsou stejné, ale díky vyšší vlhkosti vzduchu působí příznivěji na pokožku, která není vystavena takovému teplotnímu šoku a poděkuje vám i za zvlhčení a detoxikaci. Protože nezažijete teplotní facku spojenou se vstupem do klasické sauny (teplota je 40-60°C), efekt relaxace se dostavuje ihned a podporuje jej i aromaterapie, která je s bio saunou přímo spojena a díky vyšší vlhkosti vzduchu je její efekt na organismus rychlejší a intenzivnější. Můžete se tak rozhodnout, zda ze své saunové seance uděláte bylinkový rituál, který zklidní vaší mysl před spaním, pročistíte svůj dýchací systém himalájskou solí, nebo zvolíte citrusové vůně pro stimulaci a povzbuzení mysli.

Jistě je, že můžete zapomenout na stres a nechat se hýčkat jemnými dotyky tepla doprovázenými hudbou či tlumenými světly vaší oblíbené barvy. V bio sauně nezažijete nepříjemné pocity spojené se suchým horkým vzduchem, vyhnete se bolesti hlavy a po konzultaci s lékařem si ji mohou užít i osoby se srdečními problémy.

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím