sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 493 555 568, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
sauny Dyntar

BLOG o produktech DYNTAR

Sauna BAIO

19.04.2019

Představte si pohodu saunování s výhledem na své oblíbené květiny, skalky či stromy ve Vaší zahradě. Chcete si při saunování užívat slunečních paprsků a zároveň nebýt Vašim sousedům na očích? Kladete si otázku, jak tyto dva požadavky skloubit dohromady?

Celý příspěvek >


Bio sauna, jemnější a účinnější

02.03.2019

O prospěšnosti sauny bylo napsáno dost a všichni, kdo jejímu kouzlu propadli, přísahají na blahodárné účinky na tělo i duši. Věděli jste ale, že i oblast saunování směřuje stále kupředu a díky inovativní bio sauně můžete ještě výrazněji podpořit příjemné pocity a definitivně se zříci těch nekomfortních, spojených s tradiční, tzv. finskou saunou?

Celý příspěvek >Ergonomie v sauně

14.01.2019

Firma DYNTAR si klade za cíl poskytovat špičkové služby při výrobě saun a o každý vyrobený kus se zabývá do nejmenšího detailu – materiály, design, komfort. Ale věděli jste, o kolik je saunování lepší, když se při návrhu zohlední i tvary a uspořádání jednotlivých částí sauny? Odpovědí je ergonomie v sauně, o které ještě jistě uslyšíte.

Celý příspěvek >


nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím