Otevřít menu
DYNTAR Sauna & wellness

Výroba saun

Produkty společnost vyrábí ve vlastním moderním výrobním závodě, kde kvalifikovaní odborníci kladou důraz na přesnost a kvalitu nejen při výrobě, ale i při vlastní montáži. Distribuce produktů se realizuje přes vlastní prodejní centra v sídle firmy ve Vitiněvsi a na pobočkách v Praze a Brně. Dále společnost spolupracuje s řadou externích obchodních zástupců po celé ČR.

„Vyrábět a prodávat kvalitní výrobky, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Být inovátorem v oboru.“

Při výrobě saunových kabin se řídí zásadami a doporučeními Společnosti pro saunu ČR a platnou Vyhláškou č.238/2011 Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. srpna 2011, kterou se stanoví hygienické požadavky na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch.

V současné době pracuje ve společnosti DYNTAR spol. s r.o. celkem 25 zaměstnanců. Z toho je 18 zaměstnanců ve výrobě, 5 v obchodním oddělení a 1 ve finančním oddělení. Finanční, obchodní a výrobní oddělení jsou řízeny samostatnými manažery.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím