Otevřít menu
DYNTAR Sauna & wellness

Vířivky Hydropool (whirlpooly)

Vířivka je hydromasážní bazének s teplou vodou, který má vlastní topení i filtraci. Je vhodný pro celoroční provoz jak v interiéru tak exteriéru (venkovní vířivky) za každého počasí. Do komerčního provozu i soukromí.

Vířivky se dají originálně zabudovat, nebo stačí jen připojit k elektrice. Nepotřebuje stavební úpravy ani přívod a odpad vody.

Unikátní a patentovaná samočistící technologie vířivky Hydropool:

Dnové sání sbírá nečistoty ze dna, usnadňuje a urychluje kompletní vypouštění pomocí čerpadel, což pro uživatele znamená, že nepotřebuje vysavač a může vířivku Hydropool vypustit ve velmi krátkém čase.

Skimmer s košíkem: sbírá nečistoty z hladiny, maximalizuje průtok vody – pro uživatele znamená, že nepotřebuje hladinovou síťku a velký průtok vody sáním zvýší i tlak do trysek.

Ozonátor: zajišťuje dezinfekci vody pomocí ozonu, ušetří celkem až 95% chemie.

Tlakový filtr s horním vstupem: tlačí vodu přes filtr a tak protočí celý objem bazénku Hydropool za 15 minut, horní vstup do filtru umožňuje snadnou manipulaci, výměnu a čištění, velké kartuše zvyšují efekt filtrace.

Dávkovač chloru: vestavěný dávkovač na chlorové tablety s regulací průtokové vody.

Ergonomie a promyšlená masáž - specialita vířivky Hydropool

Versa – masáž je nejlepší a unikátní hydromasážní systém, který kombinuje výhody všech dostupných a umožňuje zákaznickou úpravu na míru. Díky různě osázeným křeslům, samostatně uzavíratelným tryskám, rozdělovačům intenzity proudu a přisávání vzduchu do hydromasáže dosáhnete jakéhokoliv efektu v každé z našich vířivek Hydropool. Nechte se unést..

Optimální počet nastavitelných trysek - někdy méně trysek znamená vyšší účinnost masáže stejně jako když si představíte ruce maséra - dvě zkušené ruce udělají lepší práci než tucet nezkušených...

Izolační vrstva s tepelným zámkem - jedině u vířivky značky Hydropool

Vícevrstvá tepelná izolace skeletu s vzduchovou kapsou. N.A.S.A. používá stejnou technologii termálních vrstev k ochraně svých kosmonautů (ve vesmíru je až - 133 stupňů). Hlíníková fólie na vnitřní straně vířivky Hydropool odráží zbytkové teplo z čerpadel zpět do skeletu a to je pak využito pro dohřev vody. Každé čerpadlo vytváří zhruba 1,5 kW tepelné energie. Minimální ztráty zajišťuje také termokryt, který je vyroben pro pravou kanadskou zimu.Swim Spa Hydropool - kombinace bazénu a vířívky

Swim Spa je ideální řešení pro naše zeměpisné šířky, neboť díky dokonalé tepelné izolaci lze bazén využívat celoročně i pokud je instalován venku. Tento bazén je ve světě využíván hlavně v léčebných, rehabilitačních a sportovních zařízeních.

Swim Spa je skutečný masážní i plavecký bazén. Může být umístěn v interiéru i exteriéru, může být zcela nebo částečně zabudovaný nebo mobilní v cedrovém kabinetu. Swim Spa spojuje přednosti plaveckého bazénu pro všechny kategorie plavců - díky nastavitelné intenzitě protiproudu a výhody horké masážní lázně.

Swim Spa (AquaTrainer, AquaSport) je jediný, speciálně navržený akrylátový bazén, který obsahuje plaveckou část s protiproudem a dvě hluboké a anatomicky tvarované masážní sedačky vybavené stejně, jako vířvky. Tato kombinace vám nabízí možnost kondičního plavání, cvičení nebo jen uvolnění a relaxace s rodinou či přáteli. V horké vodě nejen uvolníte své tělo i duši, ale přijdete i na řadu originálních nápadů. Umožňuje stejně jako vířivky celoroční provoz bez nutnosti zastřešení. Uživatel si může nastavit teplotu podle chuti a počasí v rozmezí od 4 - 40°C.

Proč zvolit Swim Spa (AquaTrainer, AquaSport), pokud chcete bazén?

  • Swim Spa nepotřebuje moc místa ani velkých stavebních úprav
  • umožní Vám celoroční provoz za zlomek nákladů vyhřívaného plaveckého bazénu
  • je bezpečný i pro neplavce a menší děti díky hloubce 122 cm
  • Swim Spa nabízí stejné možnosti jako plavecký bazén i jako masážní bazén, umožňuje zkvalitnění vašeho domácího prostředí, rodinou zábavu, večírky, ochlazení v horkých letních dnech i prohřátí během chladné zimy, kondiční cvičení i plavání, uvolnění pomocí vodní masáže
  • výkonný protiproud bazénu umožňuje plavání bez otáčení, běh nebo chůzi proti proudu
  • jediný bazén se skutečnými vestavěnými hydromasážními křesly osazenými 8 tryskami hydromasáže s přisáváním vzduchu (reguluje intenzitu masáže)
  • Swim Spa je bazén, ke kterému nemusíte vyřizovat stavební povolení
  • bazén s minimálními nároky na údržbu a spotřebu chemie


Sauna od společnosti Dyntar spol. s.r.o.

13 důvodů Dyntar spol. s.r.o.
pro ty, co vyžadují profesionální přístup,
originalitu řešení a vysokou kvalitu provedení.

Originální řešení Vaší sauny

Maximální komfort pro Vás v průběhu celé realizace

25 let zkušeností s výrobou saun

Precizní výroba sauny ve vlastním výrobním závodě

Garance nejmodernějších technologií

Záruka nevšedního a moderního designu

Výroba saun jen z exklusivních materiálů

Individuální přístup k návrhu, výrobě a montáži Vaší sauny

7 let záruky na sauny, infrasauny a wellness vybavení

Na vybrané součásti sauny doživotní záruka

Zdarma doprava a montáž sauny

Expresní záruční i pozáruční servis

Ocenění produktů i firmy odborníky  |   3. místo v soutěži Vodafone firma roku 2016Poptejte vířivku nebo Swim Spa Hydropool online a získejte slevu 5%

Vyplněním poptávkového formuláře získáte při případné objednávce našich produktů dodatečnou slevu 5% na kompletní dodávku. Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem.

Kolik je 2+5


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím