sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 493 555 568, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
Vířivky Hydropool

Vířivky Hydropool

Vířivky Hydropool - informace

Máte hodně práce, sportujete nebo prostě potřebujete jen čas od času vypnout hlavu a jen tak odpočívat? Vířivka je skvělým a účinným způsobem k hluboké relaxaci a odbourání stresu. Mimo jiné taky:

  • Podporuje uvolnění svalů
  • Pomáhá od bolesti kloubů
  • Posiluje imunitu

Za zmínku také stojí fakt, že je extrémně vhodná nejen pro aktivní sportovce, ale především také pro ty z vás, kteří nemohou vykonávat náročnější fyzické aktivity.

Vířivky Hydropool - výhody

1.

Unikátní samočistící technologie:
Dnové sání sbírá nečistoty ze dna, usnadňuje a urychluje kompletní vypouštění pomocí čerpadel, což pro uživatele znamená, že nepotřebuje vysavač a může vířivku Hydropool vypustit ve velmi krátkém čase.

Skimmer s košíkem: Sbírá nečistoty z hladiny, maximalizuje průtok vody – pro uživatele znamená, že nepotřebuje hladinovou síťku a velký průtok vody sáním zvýší i tlak do trysek.

Ozonátor: Zajišťuje dezinfekci vody pomocí ozonu, ušetří celkem až 95% chemie.

Tlakový filtr s horním vstupem: Tlačí vodu přes filtr a tak protočí celý objem bazénku Hydropool za 15 minut, horní vstup do filtru umožňuje snadnou manipulaci, výměnu a čištění, velké kartuše zvyšují efekt filtrace.

Dávkovač chloru: Vestavěný dávkovač na chlorové tablety s regulací průtokové vody.

2.

Ergonomie a promyšlená masáž:
Versa – masáž je nejlepší a unikátní hydromasážní systém, který kombinuje výhody všech dostupných a umožňuje zákaznickou úpravu na míru. Díky různě osázeným křeslům, samostatně uzavíratelným tryskám, rozdělovačům intenzity proudu a přisávání vzduchu do hydromasáže dosáhnete jakéhokoliv efektu v každé z našich vířivek Hydropool. Nechte se unést.

Optimální počet nastavitelných trysek Někdy méně trysek znamená vyšší účinnost masáže stejně, jako když si představíte ruce maséra - dvě zkušené ruce udělají lepší práci než tucet nezkušených…

3.

Izolační vrstva s tepelným zámkem:
Vícevrstvá tepelná izolace skeletu s vzduchovou kapsou. N.A.S.A. používá stejnou technologii termálních vrstev k ochraně svých kosmonautů (ve vesmíru je až - 133 stupňů). Hlíníková fólie na vnitřní straně vířivky Hydropool odráží zbytkové teplo z čerpadel zpět do skeletu a to je pak využito pro dohřev vody. Každé čerpadlo vytváří zhruba 1,5 kW tepelné energie. Minimální ztráty zajišťuje také termokryt, který je vyroben pro pravou kanadskou zimu.

Vířivky Hydropool

Vířivky Hydropool - tvar a uspořádání

vířivka hydropool
vířivka hydropool
vířivka hydropool

Poptejte online - Vířivky Hydropool

Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem.

Vířivky Hydropool - fotografie realizací

NAVŠTIVTE NAŠE SHOWROOMY! REZERVUJTE SI TERMÍN NÁVŠTĚVY  ↧

sauna showroom sauny Jičín sauny Praha sauny Brno
nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím