Otevřít menu
DYNTAR Sauna & wellness

Venkovní sauny

Nezažijete lepší pocit než se saunování v exteriéru. Venkovní sauny jsou určeny všem, pro které je saunování součástí života a chtějí mít saunu k dispozici, kdykoliv na ni budou mít chuť. Venkovní sauny se můžou stát nedílnou součástí vaší zahrady a díky možnosti zvolit si tvar a design sauny, bude vaše nová sauna respektovat okolní stavby ať už samotný dům, pergolu, nebo přístřešek pro auto.

Panelová konstrukce D-SYSTEM: samostojná, samonosná panelová konstrukce (naše sauny nikam nekotvíme – nenarušujeme tím prostor)

Boční panel – tloušťka 110 mmvnitřní svislý obklad palubky profil 14 s prodl. perem, parotěsná zábrana, vnější obklad svislé palubky / sololit, v panelech umístěn hranol pro uchycení lavic, spodní izolační AL profil (eliminace vlhkosti),

Stropní panel – tloušťka 130 mm – vnitřní obklad palubky profil 14 s prodlouženým perem, parotěsná zábrana, vnější obklad – sololit,

Vybavení exteriéru: ochranný venkovní nátěr Sokrates (odstín dle domluvy se zákazníkem), ochranná stříška s lepenkovou krytinou nebo šindelem. Na naše standardní typy střech nelze instalovat tašky (BRAMAC, TONDACH, atd.)

Umocněte svůj pocit ze saunování topidlem na dřevo. Dyntar doporučuje topidlo na dřevo!!!
Díky těmto kamnům je v sauně vytvářené specifické klima. Kamna jsou umístěna v prostoru potírny, přikládání může být jak v kabině, nebo mimo ni. Nový systém cirkulace horkého vzduchu zvyšuje účinnost kamen, efektivním spalováním se dosahuje sníženého obsahu sazí.

Proč nepoužíváme svislý, ale vodorovný obklad
Maximálně využijeme daný prostor, nemusíme dodržovat násobky palubek. Palubky jsou stejnoměrně prohřívány vzhledem k jejich uložení v jedné dané výšce.

Stavební připravenost: žádné doporučení, kde musí stát venkovní sauna neexistuje. Jde pouze o dodržení základních hygienických předpisů při saunování, s návazností na možnost ochlazení a odpočinku. Pod saunu doporučujeme zvýšenou betonovou desku s přesahy na každou stranu. Kabel CYKY 5x4 jištěný jističem 3x20A je nutné přivést k betonové desce a ponechat dostatečnou rezervu asi 3 m ve smotku tak, aby bylo možno napojit kabel silové části regulátoru, který je obsažen v dodávce sauny. Ochranu před dotykovým napětím je třeba zajistit proudovým chráničem 0,03 A. Sauny s topidlem na dřevo nevyžadují uvedené přívody, pouze s ohledem na zapojení světla je nutné přivést zdroj 220V.
Sauna od společnosti Dyntar spol. s.r.o.

13 důvodů Dyntar spol. s.r.o.
pro ty, co vyžadují profesionální přístup,
originalitu řešení a vysokou kvalitu provedení.

Originální řešení Vaší sauny nebo infrasauny

Maximální komfort pro Vás v průběhu celé realizace

25 let zkušeností s výrobou saun

Precizní výroba sauny ve vlastním výrobním závodě

Garance nejmodernějších technologií

Záruka nevšedního a moderního designu

Výroba saun jen z exklusivních materiálů

Individuální přístup k návrhu, výrobě a montáži Vaší sauny

7 let záruky na sauny, infrasauny a wellness vybavení

Na vybrané součásti sauny doživotní záruka

Zdarma doprava a montáž sauny

Expresní záruční i pozáruční servis

Ocenění produktů i firmy odborníky  |   3. místo v soutěži Vodafone firma roku 2016Poptejte saunu online a získejte slevu 5%

Vyplněním poptávkového formuláře získáte při případné objednávce našich produktů dodatečnou slevu 5% na kompletní dodávku. Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem vaší vysněné sauny.

Kolik je 7+5


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím