Otevřít menu
DYNTAR Sauna & wellness

Venkovní sauna DYNTAR OUTDOOR

Venkovní saunová kabina OUTDOOR přináší dokonalou relaxaci v soukromí vaší zahrady. Sauna není pouze potírna (sauna samotná), ale je to celý soubor dalších částí, jako je například odpočívárna a ochlazovna. Saunování v přírodě má svoji neopakovatelnou atmosféru. Výhled do okolní krajiny nebo jen prostoru vlastní zahrady umocňuje prožitky ze saunování a především odpočinek na čerstvém vzduchu má ten správný blahodárný účinek na vaše zdraví.

Modelovou řadu OUTDOOR, si lze nechat vyrobit v jakémkoli rozměru, materiálu a vybavení již od 181 000,- Kč bez DPH (rozměr 250 x 250 x 210 cm). (Cena nezahrnuje cenu za dopravu a montáž sauny. Tyto položky se sjednávají individuálně podle přání zákazníka.)

VENKOVNÍ SAUNA OUTDOOR

Vnější rozměry kabiny s přístřeškem: 6000 x 2500 - 2600 mm

luxusní sauny

Vnitřní obklad: vodorovný obklad palubky THERMOBOROVICE

sauna

Vnější obklad: vodorovný obklad fasádní profil SS THERMOBOROVICE

vybavení sauny

Vybavení interiéru: 4 ks lavic, opěrky zad 3 latě, podhlavník 3ks, podlahový rošt – všez TOPOLU, rohové světlo

bezpečná sauna

Dveře: typ CELOSKLO - sklo čiré / levé, bezpečnostní sklo tvrzené, madlo, nerezové panty, bezp. zámek magnet

saunová kamna

Topidlo: SAWO NS 90, 9 kW/400 V - finské celonerezové topidlo s možností polévání vodou - parních nárazů, akumulační kameny cca 10 kg.

sauna regulace

Regulace: DIDI power - multifunkční digitální regulátor s dotyk. displejem - ovládá dobu provozu, vnitřní teplotu, osvětlení sauny.

Přístřešek: trámy z THERMOBOROVICE, střecha plechová

Saunové doplňky: přesýpací hodiny

Nadstandardní vybavení:

  • kamenný obklad za topidlem RENDENA
  • masivní oblá hrana lavic
  • prosklení v rámu – čelní stěna
  • okno průhled – sklo čiré
sauna cena

Cena uvedeného modelu sauny: 540 000,- Kč. Cena je s dph, dopravou a montáží u zákazníka.Poptejte saunu online a získejte slevu 5%

Vyplněním poptávkového formuláře získáte při případné objednávce našich produktů dodatečnou slevu 5% na kompletní dodávku. Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem vaší vysněné sauny.

Kolik je 2+5


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím