Otevřít menu
DYNTAR Sauna & wellness
venkovní sauna DYNTAR OUTDOOR

Venkovní sauna DYNTAR OUTDOOR

Absolutní novinka pro sezónu 2015/2016

Saunování v přírodě má svoji neopakovatelnou atmosféru. Výhled do okolní krajiny nebo jen prostoru vlastní zahrady umocňuje prožitky ze saunování a především odpočinek na čerstvém vzduchu má ten správný blahodárný účinek na vaše zdraví.

Proto jsme pro vás vytvořili venkovní saunu DYNTAR OUTDOOR, která vám přináší dokonalou relaxaci v soukromí vaší zahrady. Sauna není pouze potírna, ale je to celý soubor dalších částí, jako je například odpočívárna a ochlazovna. Pokud se bavíme o privátní sauně, je nám jasné, že do sauny přijdeme nazí, pouze v kiltu, županu, nebo ručníku a jdeme se rovnou prohřát. Po lázni je potřeba se ochladit, a to nejlépe v ochlazovací kádi nebo pod polévacím vědrem a ulehnout v odpočívárně na ergonomicky tvarovaná lehátka. A právě naše venkovní sauna DYNTAR OUTDOOR vám toto vše umožňuje na 15 m2.

Venkovní sauny DYNTAR OUTDOOR mají pultovou střechu a vnější stěny z masivní thermoborovice napuštěné olejem. Zastřešená terasa je součástí sauny a slouží pro umístění odpočívárny, grilu, nebo případně i ochlazovny.

Vnitřní prostor potírny si můžete vybrat z naší široké materiálové nabídky.

Pro samotnou stavbu od vás potřebujeme pouze základovou desku a přívodní kabel 5x2,5 CYKY. Venkovní sauny DYNTAR OUTDOOR mohou obsahovat i topidla na dřevo, které ještě více dokáží umocnit pocity a přinést vám netušené relaxační uvolnění.

Výhody venkovních saun DYNTAR OUTDOOR

  • Venkovní sauny vyrábíme v ČR ve vlastním moderním výrobním závodě z kvalitních zahraničních materiálů a technologií.
  • Nabízíme 3 typizované modely, ale saunu vám rádi vyrobíme na míru.
  • Kvalitní materiály – obklad vnějších stěn je z masivní thermoborovice napuštěné olejem.
  • Nadstandardní doplňkové vybavení na přání.
  • Bohaté vnitřní vybavení v ceně.
  • Zajistíme zaměření, dopravu, montáž v ceně


Poptejte saunu online a získejte slevu 5%

Vyplněním poptávkového formuláře získáte při případné objednávce našich produktů dodatečnou slevu 5% na kompletní dodávku. Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem vaší vysněné sauny.

Kolik je 7+5


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím