sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 602 232 031, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
Sunsky

Sunsky

Sunsky - informace

Sunsky – vaše vlastní sluneční obloha. Je vhodná do všech wellness center, ale také do vašich domů a bytů, kde si budete moct užívat nekonečného odpočinku vždy, kdy vás napadne. Protože je zima dlouhá a vyčerpávající, přišli jsme s inovativním řešením, jak vám sluneční svit dopřát celoročně.

Pokud toužíte po zdravém těle, kvalitním a stálém opálení a po tom cítit se dobře – neváhejte. Prohlédněte si Sunsky na e-shopu.

Sunsky - výhody

1.

Čím vám sunsky prospěje?
Zvyšuje prokrvení pokožky.
Zlepšuje odbourávání škodlivých látek v organismu.
Posiluje krevní oběh a tvorbu krve.
Zvyšuje celkovou obranyschopnost organismu.
Zlepšuje funkci nervového systému.

2.

Kde se dá sunsky využít?
Sunsky (solární louka) nalezne své uplatnění v hotelích a penzionech, ve wellness a fitness centrech a stejně tak i ve sportovních střediscích. Zcela jistě si ji užijí i návštěvníci krytých bazénů a aquaparků, ale je možné ji využít i pro soukromé účely zejména v rodinných domech.

3.

Pro koho je sunsky vhodné?
Sunsky (solární louka) je skvělým řešením pro všechny, kteří touží po kvalitním a stálém opálení, pro všechny, kteří touží po tom cítit se dobře a opalovat se zdravě.

4.

Jaké má sunsky výhody?
Oproti běžným soláriím je nespornou výhodou sunsky (solární louky) to, že nepřijdete do přímého styku se soláriem, protože sunsky je zavěšena na stropě. Navíc právě ona vzdálenost (obvykle 140 cm) od zdroje záření dává pocit svobody a pohody oproti stísněnosti klasického solária.

KOUPIT V ESHOPU
Sunsky

Poptejte online - Sunsky

Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem.

    Sunsky - fotografie realizací

    NAVŠTIVTE NAŠE SHOWROOMY! REZERVUJTE SI TERMÍN NÁVŠTĚVY  ↧

    sauna showroom sauny Jičín sauny Praha sauny Brno
    nahoru

    Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím