sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 602 232 031, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
Český výrobce

Český výrobce

Společnost DYNTAR, spol. s r. o. je ryze česká rodinná výrobní společnost saun a saunového vybavení. Řadí se mezi největší výrobce a pyšní se tím, že jde vlastní cestou výjimečného designu a dokonalého zpracování.

Děláme váš domov místem nekonečného uvolnění

Už na přelomu 12. století lidé používali sauny k očistě těla a mysli. Společnost DYNTAR sice vznikla až o „pár“ let později (v roce 1991), za tu dobu se však účinky saunování nijak nezměnily. Na co má tedy saunování pozitivní vliv?

  • Odbourání stresu
  • Zdraví naší pokožky
  • Lepší spánek
  • Detoxikaci těla
  • Zmírnění bolesti kloubů

Každý domov by měl být místem, kde dosáhneme silného uvolnění a odpočinku. I vy si takové místo zasloužíte, a proto ho přinášíme do vašich ložnic, koupelen, bytů a domů ve formě saun vyrobených přímo na míru konkrétních prostorů a vašich požadavků.

Sauna pro každého

Všichni si zaslouží blahodárné účinky saunování. Proto tedy vyrábíme sauny nejen do vašich domů a bytů, ale také do komerčních wellness center či ubytovacích zařízení.

Stačí si vybrat

Vyberte si saunu buď z dostupných modelů, nebo si ji nechte vyrobit přímo na míru. Dle vašich prostorových možností a požadavků vám vyrobíme jak saunu finskou, bio, infrasaunu, tak i kombi, venkovní a mobilní saunu.

Buďte u toho

Ve společnosti DYNTAR vám umožníme navštívit výrobní závod a být u celé výroby vaší nové sauny. Naši zkušení a profesionální pracovníci vás rádi seznámí s celým postupem výroby a zodpoví všechny vaše dotazy.

Kontaktujte nás.


DYNTAR v číslech

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím