sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 493 555 568, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
Pronájem mobilní sauny

Pronájem mobilní sauny

18.2.2020

Dejte vaší rodinné nebo firemní oslavě šmrnc! Pronajměte si mobilní saunu!

Přemýšlíte o tom, jak příjemně strávit výročí s partnerem? Hledáte originální nápad pro naplánované firemní akce? Chcete darovat blízkým výjimečný dárek? Novodobý hit v podobě pronájmu mobilní sauny je právě pro vás!

O co se jedná?

Pronájem mobilní sauny nabízí komfort a pohodlí saunování kdekoli, kdykoli
a s kýmkoli! Už nemusíte složitě zamlouvat saunu pro soukromou nebo firemní akci, dojíždět do saunového střediska, ani jezdit na drahé wellness pobyty. Jednoduše
si zamluvíte vyhovující termín, požadované místo a specializovaná společnost, např. na českém trhu osvědčená společnost DYNTAR, s. r. o., vyrábějící designové
a dokonale zpracované sauny již 29 let, vám přiveze saunu ve stanoveném termínu na vaše požadované místo. Společnost vám dodá nejen mobilní saunu, ale také poskytne veškeré potřebné saunovací doplňky a zaškolí vás do pravidel ničím nerušené a bezpečné relaxace při saunování. Odvoz sauny záleží na zvolené společnosti. Velkou výhodou při výběru společnosti DYNTAR je, že si odváží půjčenou saunu následující den ráno, jiným společnostem musíte saunu následující den přivést sami.

Na jak dlouho se dá sauna půjčit?

Mobilní saunu si můžete půjčit na jeden den, na celý víkend, ale i na delší dobu…. – bez udávání konkrétních časových údajů.
7 důvodů, proč vsadit zrovna na pronájem mobilní sauny:

  • Proměníte oslavu výročí nebo romantický večer s partnerem
    na nezapomenutelný zážitek.
  • Vykouzlíte unikátní rodinné oslavy (narozeniny, svátky, letní barbecue party), dodáte šmrc setkáním s přáteli nebo blízkými.
  • Okořeníte lusknutím prstů plánovaný teambuilding nebo firemní večírek.
  • Zažijete saunování kdykoli, kdekoli a s kýmkoli. Žádné složité dojíždění. Čeká vás naprosté soukromí a komfort privátní sauny.
  • Dopřejete si luxus svého vlastního saunového ceremoniálu a navoníte
    si saunu vaší oblíbenou vůní.
  • Vyzkoušíte si bez studu a v pohodlí blahodárné účinky sauny ještě před koupí své vlastní domácí nebo venkovní sauny a snadno zjistíte, jestli vám saunování jak po psychické, tak fyzické stránce vyhovuje

Není nač čekat!

Povedená rodinná či firemní akce, zpestřená o privátní saunování
nebo výjimečný zážitek pohodlí a komfortu privátního saunování kdykoli a kdekoli odteď nemusí být jen snem! Díky rychlému a snadnému vyřízení pronájmu mobilní sauny si jej teď můžete dopřát i vy!
I během saunování v pronajaté sauně dbejte na všeobecně doporučovaná pravidla bezpečného saunování:
Před saunováním je vždy zapotřebí se osprchovat a následně důkladně otřít
do sucha. Během saunování se nedoporučuje pít alkohol, kouřit, ale také saunovat se nalačno. Při saunování se doporučují vystřídat minimálně dvě, nejlépe tři kolečka mezi pocením, ochlazením a následným krátkým odpočinkem. V průběhu odpočinku je vhodné doplnit tekutiny a dopřát si malou svačinku (banán, broskev). Kdykoli dojde při saunování k pocitu nepříjemného pálení, je zapotřebí saunu co nejrychleji opustit.

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím