sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 602 232 031, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
Možnosti saunové kosmetiky

Možnosti saunové kosmetiky

16.7.2021

Chcete-li si saunování vychutnat ještě lépe a s vidinou krásnější, zdravější pokožky obličeje i celého těla, vyzkoušejte speciální saunovací kosmetické přípravky. Na trhu je jich k dostání celá řada a nabízejí rozličné způsoby použití, podle toho, jakých účinků chcete jejich prostřednictvím dosáhnout.

Saunové peelingy

Peeling zbaví vaši pokožku odumřelých buněk, krásně ji vyhladí, a navíc pomáhá jejímu prokrvení. Tím se násobí a prohlubují očistné účinky sauny. Saunový peeling je možné sehnat ve více různých podobách. Cukrové peelingy krásně voní, zlepšují náladu a zanechávají vaši pleť hedvábně jemnou. Solné peelingy podporují látkovou výměnu v buňkách, regenerují a pomáhají uvolnit ztuhlé svaly.

Saunové krémy

K omlazení, uvolnění, zklidnění i dalším různým účelům se skvěle hodí speciální saunové krémy. Jelikož se v sauně vlivem působení tepla rozšiřují póry, mohou se účinné látky z těchto krémů snáze a rychleji dostat i do hlubších vrstev pokožky. Krémy do sauny mohou být jak celotělové, tak i na obličej, nohy či ruce.

Mýdla do sauny

Speciální saunová mýdla se používají po procesu saunování. Mívají zklidňující nebo hloubkově čistící účinky a nevysušují pokožku.

Saunovací pleťové masky

Teplem roztažených pórů využívají také saunové pleťové masky, po nichž bude vaše pleť zářit zdravím a čistotou. Podle typu vaší pokožky si zvolte také druh masky: obzvláště dobře se osvědčily ty s efektem hloubkového čištění a omlazující masky, podporující tvorbu nových buněk.

Masážní pomůcky

Podobně jako peelingy fungují i prokrvující masáže, prováděné několika tradičními pomůckami: jemněji pomocí žínky či masážní rukavice, pro větší efekt pak pomocí kartáčů. Rozmazlit se můžete také masáží pomocí speciálního kamene, a to jak nasucho, tak s použitím olejíčku. Ti odvážnější pak mohou sáhnout po tradiční saunové metle z březových větviček.

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím