sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 493 555 568, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
5 důvodů, proč si pořídit vlastní saunu

5 důvodů, proč si pořídit vlastní saunu

25.8.2021

S myšlenkou na vlastní saunu si pohráváte již delší dobu, ale stále nejste 100% rozhodnutí? Následujících 5 argumentů vás přesvědčí, že domácí sauně se návštěva té veřejné zkrátka nemůže rovnat.

1) Můžete si vybrat, koho pozvete

Zatímco ve veřejné sauně jen stěží ovlivníte, s kým se zde potkáte (pokud si ji nezarezervujete celou), k sobě domů, a do sauny tím spíše, si pozvete jen toho, koho sami chcete. A pokud potřebujete na chvíli vypnout, není problém se saunovat sólo.

2) Domácí sauna je hygieničtější

Svou vlastní saunu si čistíte a udržujete sami, takže máte skutečnou jistotu, že je hygienicky čistá. Totéž platí o saunových ručnících nebo masážních žínkách.

3) Sami si nastavíte vyhovující parametry

Zatímco ve veřejné sauně je teplota fixně nastavená a návštěvníci ji nemohou nijak ovlivnit, u sebe doma si teplotu můžete nastavit tak, jak sami chcete. A totéž platí i pro ostatní parametry jako je například frekvence polévání saunových kamenů, což je téma vzbuzující ve veřejných saunách nezřídka ostrou diskusi.

4) Doma máte zaručený opravdový relax

Ať už preferujete úplné ticho, nebo dáváte přednost relaxační hudbě, v domácí sauně si můžete vychutnat jedno i druhé. Ve veřejné sauně oproti tomu existuje vždycky riziko, že dorazí neohleduplný rozhádaný pár, chichotající se puberťačky nebo diskutéři o politice.

5) Vůně podle vašeho vkusu

Co člověk, to názor. A platí to i ve světě saunových vonných esencí: všem se zkrátka nezavděčíte. Doma si ale můžete v sauně dopřát vůni dle vlastního výběru, bez obav, že by vás za to někdo kritizoval.

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím