sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 493 555 568, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
sauny Dyntar

BLOG o saunování

Colorterapie – i barvy mohou léčit !

07.05.2019

Jedná se o jednu z alternativních léčebných metod, která spočívá v léčení vibracemi barev. Barvy jako takové jsou bezbarvé. Své zbarvení dostávají až jako výsledek odrazu bílého světla o předmět. Tímto odrazem se bílé světlo rozkládá na základní barvy: červenou, oranžovou, žlutou, modrou, zelenou a fialovou. 

Celý příspěvek >


Odhalte tajemství ideálního času a teploty při saunování!

17.03.2019

Existují tisíce parametrů pro ideální teplotu, strávený čas a vlhkost v každé sauně. Přes všechna následná doporučení však záleží na Vašem subjektivním pocitu. Je nutno si uvědomit, že hlavním cílem saunování je podle zvolené metody buď hluboká relaxace a naprosté odtrhnutí od všední reality nebo naopak načerpání nové energie a zlepšení fyzické vytrvalosti, kondice a obranyschopnosti.

Celý příspěvek >


Bezpečné domácí saunování!

24.02.2019

Kupujete-li si saunu do své domácnosti, velice pečlivě dbejte na výběr specializovaných prodejců s dlouholetými zkušenostmi v oboru a montážních firem s praxí v montování saun do domácností či zahrad. Před výběrem té správné společnosti si projděte její reference. 

Celý příspěvek >


Trendy v saunování v roce 2019

02.01.2019

Poháněni motivací být ve všech aspektech každodenního života co nejúspěšnější a oceněni svým okolím, lámeme své osobní rekordy a žonglujeme s časem. Oproti minulým dekádám jsme se ale jako společnost polepšili a nejspíše i poučili od předchozích generací – wellness a péče o sebe již dnes nepatří do kategorie zbytečného luxusu, nýbrž do potřeb nezbytných pro celkový pocit štěstí.

Celý příspěvek >


nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím