Otevřít menu
DYNTAR Sauna & wellness

Sauna Vizio

Naprostým jedinečným unikátem na trhu se saunovými kabinami je sauna VIZIO. Interiér této kabiny pro nás navrhla Ing. Šárka Finsterlová. Prostor organických linií sauny VIZIO nabízí možnost přizpůsobit tvar různým polohám těla člověka. Adekvátní ergonomie je u saunování, především ze zdravotního hlediska, velmi důležitá. Čím pohodlnější relaxační prostředí v sauně vytvoříme, tím většího komfortu ze saunování můžeme nabýt. Jakými jinými prostředky dosáhnout větší obliby sauny než pohodlností vnitřního vybavení?

Saunová kabina VIZIO je vyráběna v jednou rozměru 240 x 175 x 210 cm, ale více materiálových variantách, takže její cena začíná na 362 000,- Kč bez DPH. (Cena nezahrnuje cenu za dopravu a montáž sauny. Tyto položky se sjednávají individuálně podle přání zákazníka.)

SAUNA VIZIO

Vnější rozměry: 2400 x 1750 x 2100 mm

luxusní sauny

Vnitřní obklad: thermoaspen/aspen

sauna

Vnější obklad: thermoaspen/aspen

vybavení sauny

Vybavení interiéru: ergonomicky tvarované lavice jsou vyrobeny ze speciálně slepené skořepiny a 365 ks tyčí o průměru 3 cm

saunová kamna

Topidlo: Herkules S60 - 9 kW

sauna regulace

Regulace: Emotouch II

x

Vybavení: RGB – LED pásky, reproduktory

sauna cena

Cena uvedeného modelu sauny: 552 000,- Kč. Cena je s dph, dopravou a montáží u zákazníka.
Poptejte saunu online a získejte slevu 5%

Vyplněním poptávkového formuláře získáte při případné objednávce našich produktů dodatečnou slevu 5% na kompletní dodávku. Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem vaší vysněné sauny.

Kolik je 7+5


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím