Otevřít menu
DYNTAR Sauna & wellness

Sauna Vinossa

Modelová řada VINOSSA, hravý inovativní design pocházející z DYNTAR Design Studia, který Vás upoutá hned na první pohled. Tři řady lavic zešikmených tak, aby bylo možné lehce nastoupit, nebo bezpečně sestoupit a přitom mít maximální prostor pro sezení, případně ležení. Při výrobě našich modelových řad klademe důraz na zpracování každého detailu a hledáme vždy to nejergonomičtější řešení.

Modelovou řadu VINOSSA si lze nechat vyrobit v jakémkoli rozměru, materiálu a vybavení již od 147 000,- Kč bez DPH (rozměr 200 x 170 x 210 cm). (Cena nezahrnuje cenu za dopravu a montáž sauny. Tyto položky se sjednávají individuálně podle přání zákazníka.)

SAUNA VINOSSA

Vnější rozměry: 2200 x 1700 - 2100 mm

luxusní sauny

Vnitřní obklad: svislý obklad palubky thermo ASPEN široký profil

sauna

Vnější obklad: obklad palubky thermo ASPEN široký profil, nepohledové stěny sololit

vybavení sauny

Vybavení interiéru: 3 ks lavice, D – 01/16

bezpečná sauna

Dveře: typ CELOSKLO - sklo čiré / levé, bezpečnostní sklo tvrzené, masivní rám, madlo, nerezové panty, bezp. zámek magnet

saunová kamna

Topidlo: HELO Vienna 6,0 kW/400V finské topidlo s možností polévání vodou - parních nárazů, akumulační kameny cca 20kg

sauna regulace

Regulace: D - control - multifunkční digitální regulátor s dotyk. displejem - ovládá dobu provozu, vnitřní teplotu, světlo s regulací intenzity, případně instalovaná barevná osvětlení, infratechnologii, přednastavení uživatelských profilů (např. teplota s osvětlením pro muže, ženy, děti), časovač na den/týden. Jedna regulace umožňuje ovládání všech funkcí sauny!

x

Nadstandardní vybavení: D – White – bodová světla do opěrek

sauna cena

Cena uvedeného modelu sauny: 234 745,- Kč. Cena je s dph, dopravou a montáží u zákazníka.
Poptejte saunu online a získejte slevu 5%

Vyplněním poptávkového formuláře získáte při případné objednávce našich produktů dodatečnou slevu 5% na kompletní dodávku. Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem vaší vysněné sauny.

Kolik je 3+5


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím