Otevřít menu
DYNTAR Sauna & wellness

Sauna Trida

Modelová řada TRIDA je unikátní svým systémem uchycení lavic. U této modelové řady nečekejte žádné podpůrné nohy, jelikož jsou zde lavice vyneseny. Modelová řada TRIDA byla vytvořena v našem DYNTAR Design Studiu pro zákazníky, kteří očekávají netradiční design a zároveň maximální pohodlí s výhledem do prostoru. Nejen v této modelové řadě si můžete nechat ošetřit obklad transparentním nátěrem od finské společnosti TIKURILA. Aby byla relaxace v našich kabinách dokonalá, dbáme i na umístění LED osvětlení, případně reproduktorů. Modelovou řadu TRIDA si lze nechat vyrobit v jakémkoli rozměru, materiálu a vybavení již od 194 000,- Kč bez DPH (rozměr 200 x 200 x 210 cm). (Cena nezahrnuje cenu za dopravu a montáž sauny. Tyto položky se sjednávají individuálně podle přání zákazníka.)

SAUNA TRIDA

Vnější rozměry: 2400 x 2200 - 2200 mm

luxusní sauny

Vnitřní obklad: svislý obklad palubky ASPEN – široký profil / transparentní bílý nátěr TIKURILA

sauna

Vnější obklad: obklad palubky ASPEN – široký profil / transparentní bílý nátěr TIKURILA

vybavení sauny

Vybavení interiéru: 3 ks vynesené lavice TRIDA

bezpečná sauna

Dveře: typ CELOSKLO - sklo čiré / levé, bezpečnostní sklo tvrzené, madlo, nerezové panty, bezpečnostní zámek magnet

saunová kamna

Topidlo: TULIKIVI KUURA 2 - 10,5 kW/400V  - Finská saunová kamna s mastkovým obložením jsou bezkonkurenční z hlediska vytváření lehké páry a jemného klimatu v sauně. Tradiční mastkové zpracování zajišťuje maximální akumulaci tepla, které se následně postupně uvolňuje. Uvnitř topidla 40kg kamene – možnost polévání vodou.

sauna regulace

Regulace: DIDI power - multifunkční digitální regulátor s dotyk. displejem - ovládá dobu provozu, vnitřní teplotu, osvětlení sauny.

x

Nadstandardní vybavení: D – White – LED za opěrkami ve stěně, LED pásky pod čelní hranou lavic

sauna cena

Cena uvedeného modelu sauny: 360 392,- Kč. Cena je s dph, dopravou a montáží u zákazníka.
Poptejte saunu online a získejte slevu 5%

Vyplněním poptávkového formuláře získáte při případné objednávce našich produktů dodatečnou slevu 5% na kompletní dodávku. Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem vaší vysněné sauny.

Kolik je 1+4


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím