Otevřít menu
DYNTAR Sauna & wellness

Sauny na zakázku

Společnost DYNTAR vyrábí finské sauny na zakázku/míru dle přání zákazníka již od samotného založení, tedy od roku 1991. Všechny námi vyráběné kabiny jsou vyráběny v souladu se zásadami bezpečné sauny. Naše kabiny jsou určeny do všech možných prostor, a to jak privátních, tak veřejných (komerční). Saunové/infra/kombi/parní kabiny Vám vyrobíme již od rozměru 100x80x200cm a ceny již od 30 000,-Kč. Prodej zajišťujeme ve vlastních prodejních centrech, kde Vám vyškolení prodejci představí celý sortiment společnosti. Naše produkty vyrábíme ve vlastním moderním výrobním závodě. Naši kvalifikovaní odborníci kladou důraz na přesnost a kvalitu v každém detailu. Nabízíme nejširší výběr obkladových materiálů a z nich Vám vyrábíme kabiny podle nejnovějších trendů v oboru, podle nejpřísnějších norem a podle nejmodernějších technologických postupů.

Finská sauna
Bio sauna
Infrasauna
Kombi sauna
Venkovní sauna
půjčovna saun


Poptejte saunu online a získejte slevu 5%

Vyplněním poptávkového formuláře získáte při případné objednávce našich produktů dodatečnou slevu 5% na kompletní dodávku. Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem vaší vysněné sauny.

Kolik je 7+5


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím