Otevřít menu
DYNTAR Sauna & wellness

Sauna DYNTAR MINI RELAX

Dopřát si relax v sauně už můžete i v malém bytě!

Po náročném dni byste si rádi odpočinuli a zregenerovali všechny své smysly? Řešením pro vás může být sauna. Sauny dnes nabízí spojení relaxace s muzikoterapií a požitkem z barev.

Sauny jsou stále oblíbenějším způsobem relaxace a lidé si je čím dál častěji pouštějí do svých domovů. Ne všichni ale mají takové prostorové dispozice bytu, aby si saunu mohli pořídit. Těmto omezením je ale konec. Na trh se dostávají nové malé sauny od společnosti Dyntar s názvem DYNTAR MINI RELAX. Tyto kabiny se vyznačují plnohodnotným saunovým zážitkem na malé ploše.

Obyvatelé bytů si ode dneška mohou dopřát komfort vlastního relaxačního koutku díky DYNTAR MINI RELAX. Rozměry těchto domácích mini saun se pohybují mezi 150x100x200cm a 180x130x200cm. Tvar se může přizpůsobit vašim prostorovým možnostem stejně jako přesný rozměr. Materiály, z kterých jsou sauny vyrobeny, si můžete zvolit tak, aby esteticky ladily s interiérem místnosti a celého bytu.

Kabiny DYNTAR MINI RELAX jsou vybaveny plnohodnotným topidlem s výkonem 3,6kW, které se připojuje do běžné zásuvky okruhu 230V s jističem 16A. Díky tomu můžete minisaunu umístit opravdu kdekoliv. Další výhodou jsou její výborné izolační vlastnosti, naprosto srovnatelné s běžnou saunou. Z kabiny neuniká žádné teplo ani vlhkost, nemusíte tak mít obavy o interiér svého bytu a jeho vybavení. Saunu DYNTAR MINI RELAX můžete bez starostí postavit v ložnici do rohu nebo kamkoliv jinam se vám zlíbí.

DYNTAR MINI RELAX, to je konec návštěvám veřejných saun, kde vás neustále vyrušují cizí lidé. Odpočívejte v klidu svého domova, využívejte svou saunu vždy, když budete mít chuť a nastavte si všechny relaxační prvky podle svého. To, že sauna zmenšuje své rozměry neznamená, že omezuje možnosti. I v malých saunách si můžete poslechnout svou oblíbenou hudbu a naladit atmosféru barevným osvětlením.

Jak je možné v sauně poslouchat hudbu? Do kabiny si můžete nechat instalovat hudební soupravu a při odpočinku poslouchat svou oblíbenou hudbu. Muzikoterapie je založena na vnímání hudby celým tělem. Hudba příznivě ovlivňuje srdeční rytmus, krevní tlak, dýchání i svalový tonus. Díky tomu zmírňuje všechny bolesti i pocity úzkosti a strachu.

Pozitivní účinky barev na lidskou psychiku už byly také mnohokrát prokázány. Vyberte si tu svou a nechte se hýčkat. Sauny mohou být vybaveny různobarevnými světly a vy si pokaždé zvolíte příhodnou barvu podle nálady. Svou domácí saunu můžete doplnit také diodami pro intimní osvětlení.

Blahodárné účinky sauny na vaši pleť můžete umocnit použitím celé řady kosmetických produktů např. od finské značky Mellis., které jsou vyrobeny na přírodní bázi.

Všechny možnosti klasické sauny můžete přenést i do kabiny DYNTAR MINI RELAX a zajistit si svou domácí oázu pro chvíle klidu, i když nemáte zrovna dům nebo byt velkých rozměrů. Dopřejte si pohodu kdykoliv budete chtít a neomezujte se ve veřejných saunách.

Vaše přání, připomínky a dotazy je připraven vyslechnout a zodpovědět tým pracovníků firmy Dyntar.


sauna


Poptejte saunu online a získejte slevu 5%

Vyplněním poptávkového formuláře získáte při případné objednávce našich produktů dodatečnou slevu 5% na kompletní dodávku. Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem vaší vysněné sauny.

Kolik je 2+5


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím