sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 493 555 568, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
sauna Cuvio

Sauna CUVIO

SAUNA CUVIO - informace

Modelové řady CUVIO pocházející z dílny DYNTAR Design Studia a jsou navrženy z velkoplošných dýhovaných desek, které stírají konstrukční limity. Dýhované desky vypouštějí při vysokých teplotách méně formaldehydu než dřevo přírodní. Díky našemu individuálnímu přístupu ke každé zakázce máte možnost zvolit si barevné řešení povrchu a docílit tak snadného sladění s vaším interiérem.

Modelovou řadu CUVIO lze vyrobit v jakémkoli rozměru, materiálu a vybavení již od 158 000 Kč bez DPH (rozměr 1800 x 1600 x 2100 mm). Cena nezahrnuje dopravu a montáž sauny. Tyto položky se sjednávají individuálně.
Užívejte si relaxu a pohody každý den z pohodlí vašeho domova.

SAUNA CUVIO - použité materiály

luxusní sauny

Vnitřní obklad: Obklad D-panel (dub / aspen)

sauna

Vnější obklad: Obklad D-panel (dub / aspen)

vybavení sauny

Vybavení interiéru: 3 ks lavic, D – 02 / 08

bezpečná sauna

Dveře: Typ CELOSKLO - sklo čiré / levé, bezpečnostní tvrzené sklo, madlo, nerezové panty, bezpečnostní zámek na magnet

saunová kamna

Topidlo: HELO Rocher – 10,5 kW finské celonerezové topidlo s možností polévání vodou - parních nárazů, akumulační kameny cca 20 kg

sauna regulace

Regulace: D - CONTROL multifunkční digitální regulátor s dotykovým displejem - ovládá dobu provozu, vnitřní teplotu, světlo s regulací intenzity, případně instalovaná barevná osvětlení, infratechnologii, přednastavení uživatelských profilů (např. teplota s osvětlením pro muže, ženy, děti), časovač na den / týden.

sauna osvětlení

Osvětlení: HVĚZDNÁ OBLOHA - velmi efektní osvětlení sauny pomocí 45 ks LED diod, nastavení osvětlení umožňuje plynulou změnu barev nebo trvalý svit zvolené barvy

Nadstandardní vybavení:

  • Kamenný obklad za topidlem RENDENA
  • Masivní „ostrá“ hrana lavic
  • DEXON - nástěnný přehrávač se zesilovačem a sadou speciálních reproduktorů do vlhkého prostředí - obsahuje nejenom zesilovač ve třídě D o výkonu 2x17 W, ale také FM tuner, bluetooth konektivitu pro snadné přehrávání ze smarthphonu nebo tabletu a dále MP3 přehrávač, jež přehrává soubory z USB slotu. To vše ještě umocňuje IR dálkové ovládání. Součástí audio soustavy jsou reproduktory odolné vlhkému prostředí a vysokým teplotám. Magnet reproduktoru je kompletně uzavřen s polypropylénovou membránou.

Cena uvedeného modelu sauny: 178 251 Kč,- Kč. Cena je s DPH, včetně dopravy a montáže u zákazníka. Cena se týká výše uvedené specifikace daného modelu sauny.

SAUNA CUVIO - tvar a uspořádání

sauna Cuvio

 

 

 

Vnější rozměry (š x h x v):

2 200 x 1 700 x 2 100 mm

Kapacita sauny:

2 osoby

SAUNA CUVIO - fotografie realizací

předchozí produkt
modelove-sauny
další produkt

PŘIJĎTE SI SAUNU PROHLÉDNOUT! REZERVUJTE SI TERMÍN NÁVŠTĚVY  ↧

sauna showroom sauny Jičín sauny Praha sauny Brno
nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím