Otevřít menu
DYNTAR Sauna & wellness

Sauna Cuvio

Relaxace, zdraví a pohoda, to jsou důvody pro stále hledání nových materiálů, ze kterých lze vyrobit saunové kabiny, které splývají harmonicky s daným prostředím.

Nové dimenze ve výrobě saun nám otevírají velkoplošné dýhované desky, které stírají konstrukční limity. Kombinace různých materiálů, zejména vzácných dřev z více než 100 druhů a ve více než 20 různých povrzích a texturách mohou být řešení pro mimořádné projekty. Ať už klasicky elegantní, moderní a elegantní, nebo jen pro dobrý pocit!

Tyto desky nesou označení D-panel a byly vyvinuty speciálně pro požadavky v saunové lázně. Desky vypouštějí při vysokých teplotách méně formaldehydu, než dřevo přírodní a nabízí se tak bezprecedentní možnost jejich využití při unikátním řešením vaši osobní sauny.


sauna


Poptejte saunu online a získejte slevu 5%

Vyplněním poptávkového formuláře získáte při případné objednávce našich produktů dodatečnou slevu 5% na kompletní dodávku. Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem vaší vysněné sauny.

Kolik je 7+5


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím