Otevřít menu
DYNTAR Sauna & wellness

Relaxační nábytek KARASEK WIENA

Před 10 lety jsme získali zastoupení rakouského výrobce relaxačního nábytku společnosti KARASEK. Tato společnost byla založena v roce 1932 a vyrábí produkty, kde na prvním místě je nejvyšší možná kvalita, exkluzivní design a spolehlivé služby potřebám zákazníků. Ke své výrobě používají vysoce kvalitní materiály a jejich precizní zpracování v moderním výrobním závodě zaručuje prvotřídní výrobu.

Společnost KARASEK vyrábí zahradní nábytek, gastro nábytek a wellness nábytek.

Kvalita je viditelná při všech fázích výroby produktů společnosti. Tyto produkty jsou vyvíjeny tak, aby design byl v souladu s ergonomií. Části kovového nábytku jsou ručně svařované a jednotlivě opatřeny práškovým nástřikem. Tyto vysoké standardy kvality se rovněž vztahují na rozsah doplňkového zboží. Šití čalounění a polštářů „in-house“ vyrobené z vybraných, vysoce kvalitních látek splňují nejvyšší požadavky na kombinaci osvědčené kvality s maximálním pohodlím a trvalou elegancí.Sauna od společnosti Dyntar spol. s.r.o.

13 důvodů Dyntar spol. s.r.o.
pro ty, co vyžadují profesionální přístup,
originalitu řešení a vysokou kvalitu provedení.

Originální řešení Vaší sauny

Maximální komfort pro Vás v průběhu celé realizace

25 let zkušeností s výrobou saun

Precizní výroba sauny ve vlastním výrobním závodě

Garance nejmodernějších technologií

Záruka nevšedního a moderního designu

Výroba saun jen z exklusivních materiálů

Individuální přístup k návrhu, výrobě a montáži Vaší sauny

7 let záruky na sauny, infrasauny a wellness vybavení

Na vybrané součásti sauny doživotní záruka

Zdarma doprava a montáž sauny

Expresní záruční i pozáruční servis

Ocenění produktů i firmy odborníky  |   3. místo v soutěži Vodafone firma roku 2016Poptejte relaxační nábytek online a získejte slevu 5%

Vyplněním poptávkového formuláře získáte při případné objednávce našich produktů dodatečnou slevu 5% na kompletní dodávku. Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem.

Kolik je 7+5


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím