sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 602 232 031, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
Reference

Reference

REFERENCE

Dobrý den, paní Morávková.
Ráda bych Vám poděkovala za zpracování projektu, výrobu a dodání sauny. Vše proběhlo skvěle. Sauna je moc krásná, máme z ní radost.
Přeji ať se daří.

S pozdravem
Helena Svobodová


Dobrý den, paní Morávková,
vše proběhlo hladce, máme parádní saunu, širší lavice jsou pohodlné a spodní lavice je výškově velmi dobře usazená. Můžeme mít i pokrčená kolena. Jste prostě úžasná.

S pozdravem,
Martin Vainer


Dobrý den paní Morávková,
chtěl bych Vám moc poděkovat za výrobu a montáž sauny. Oceňuji Váš profesionální přístup i skvělou práci Vašich pracovníků. Ještě jednou moc děkujeme a pokud se na nás někdo obrátí, že by chtěl dělat saunu, určitě rádi doporučíme Vaši firmu.

S přáním všeho dobrého

Evžen Kozák


Vážený pane Dyntare,

předem tohoto emailu bych Vám chtěl poděkovat za realizaci sauny, kterou jste mi do mého RD v Čechách pod Kosířem vestavěli na jaře 2019. Se saunou jsem velmi spokojen. Zabývám se dozory staveb a rád věci, které vyzkouším, doporučím dalším klientům.

S pozdravem

Ing. Lukáš Lamplota


Dobrý den, paní Morávková

zasílám foto sauny, vše se povedlo a jsme moc spokojeni!;-)
Chci touto cestou poděkovat za profesionální přístup Váš i montážníků.

Tak ještě jednou děkujeme a ať se daří !

Antonín Š., Hronov


Dobrý den, paní Morávková,

Sauna je již vyzkoušená a je maximální spokojenost ( dcera hned večer testovala ).
Vaši montážníci odvedli krásnou práci včetně nádherného konečného úklidu. Můj připravený vysavač zůstal bez práce.

Děkuji a s pozdravem
S. Soňa


Dobrý den paní Morávková,

montáž proběhla v pořádku. Pánové montážníci byli příjemní a ochotní. Saunu ještě nepoužíváme, protože dodělávám prostor. Jinak jsem rád, že jsme si vybrali tento design. Sauna je hezká a dobře navržená a smontovaná. Pánové si dali záležet na jednotlivých detailech.
Chtěl bych tímto poděkovat i Vám, za vstřícný přístup při návrhu a domlouvání ostatních detailů kontraktu.

Pokud byste chtěla poslat fotku, až budu mít prostor hotový, tak je to možné.

S pozdravem
Michal T.


Dobrý den, paní Morávková,
montáž v pátek proběhla hladce, sauna je moc pěkná, zpracování perfektní a řemeslníci byli ochotní a šikovní. O příštím víkendu už proběhne zkušební provoz.
Mám jednu drobnou výtku - "počmáraná" firemní dodávka zajistila zcela spolehlivé informování celé vesnice co je u nás nového :)

S pozdravem
Bukovský


Dobrý den,
Chtěl bych tímto vyjádřit svou maximální spokojenost s celým procesem od objednávky až po vlastní montáž sauny.
Veškerá komunikace z Vaší strany proběhla bez problémů, včetně plnění dohodnutých termínů.
A montáž sauny v den, kdy je státní svátek - to bych opravdu nečekal. Pro mě to znamenalo, že jsem si nemusel brát kvůli montáži dovolenou.
Montážní parta doladila na místě každý detail a výsledek opravdu stojí za to. Díky! Skvělá práce!
Jsem rád, že jsem se rozhodl právě pro Vaši společnost.

S pozdravem,
P.Kos


Firma DYNTAR dokázala přesvědčit o své vysoké profesionalitě při realizaci bytové sauny. Jednalo se o překvapení pro manželku a konečná montáž proběhla v době naší krátkodobé nepřítomnosti v bytě. Celý proces zakázky, až po předání a seznámení s obsluhou, proběhl nad má očekávání. Cena plně odpovídá použitým materiálům, kvalitě zpracování a poskytnuté záruce. Výrobek svým luxusním vzhledem a funkčností daleko předčí tzv. levné stavebnicové sauny od obchodních řetězců. DYNTAR = kvalitní sauna :-)

Kamil Němec


Vážená paní Morávková, moc děkujeme za spolupráci. Jsme maximálně spokojeni s jednáním a také závěrečnou montáží. Více takových firem.
S pozdravem.

Milan Balcar


Dobrý den paní Morávková. Děkuji za montáž sauny a za velmi profesionální a příjemný přístup od začátku až do montáže. ...A montáž? Dva milí a šikovní montéři. Radost od nich převzít profi práci. Děkuji a prosím o předání vedení firmy.:-)
S pozdravem

Milan Bláha


Dobré dopoledne pane Dyntare. Dovolte, abych vám touto cestou poděkoval za práci celého vašeho týmu. Od našeho rozhodnutí – pořídit saunu – do realizace jsem se u vaší společnosti setkal vždy s vstřícností, ochotou, znalostí produktu i radou jaké doplňky zvolit. Jsem rád, že jsme si za dodavatele z celého spektra zvolili právě vaši společnost. Rozhodnutí uzrálo, když jsem navštívil vaše zázemí ve Vitiněvsi –a i když neohlášen, obdržel jsem mnoho potřebných informací. Včera proběhla finální montáž a nám zbývá již jediné – vyzkoušet.
Vím, že v dnešní době je zvykem psát převážně stížnosti. Dobrá práce se považuje za samozřejmost. I proto vám tímto e-mailem snad potvrdím, že máte být na co hrdý.
Přeji vám další obchodní úspěchy.
S pozdravem

Václav M.


Dobrý den, jsem naprosto spokojen s provedením i celkovou vizáží nové sauny. Připomínky nemám žádné. Dodavatele saun jsem hledal na internetu a Vaše prezentace mě zaujala nejvíce jak svou formou, tak i cenovou nabídkou. Že jsem se rozhodl správně, mě utvrdil i Váš profesionální a seriózní přístup při mé návštěvě u Vás v Brně. Také musím poděkovat za vaši vstřícnost s odkladem termínu montáže vzhledem k problémům na mé straně. Takže kromě nové sauny přesně podle mých představ mně navíc zůstává ne zas tak častý pocit, že u nás existují firmy, které umí fungovat na vysoké úrovni nejen po stránce odborné.

S pozdravem, Ing. Ivan P.


Srdečně zdravím, já pouze v krátkosti mohu konstatovat, že s fy. DYNTAR jsem byl spokojený po všech stránkách. Kvalita, termíny, komunikace – vše O. K.

S pozdravem Josef P.


Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci, opět mám mnoho práce a navíc teď mnoho času trávíme v sauně. Musím konstatovat, že zážitek je to opravdu super.
1) Montáž proběhla na jedničku, perfektní provedení, bez dodělávek a oprav
- bohužel musím konstatovat, že při celé realizaci stavby se to povedlo pouze Vám :-)
2) Kvalita a design jsou absolutně super - saunování v sauně DYNTAR je opravdu krásný zážitek.

Děkujeme moc
Radek H. s rodinou

P. S.: Samozřejmě nebýt Vašeho kvalifikovaného poradenství od výběrového řízení až po konečný výběr, tak jsem firmu DYNTAR nevybral. Od počátku jsem měl jiného favorita jako dodavatele. Vaše ochota a systematický přístup je velkou devizou pro zaměstnavatele. Určitě přepošlete mé hodnocení Vaší práce panu Dyntarovi.


Vážená paní Morávková,
hlásím, že kolega mi přivezl nerezovou misku a moc děkuji za bylinné směsi. Všechno je teď kompletní a dovolte, abych Vám vysekl poklonu. Už dlouho se mi nestalo, že by jednání s nějakou firmou či nějaká zakázka proběhla tak vstřícně a ochotně. Jednání s Vámi, panem Kalivodou i montážními techniky byla zcela hladká, ve velmi milé atmosféře, vše domluvené splněno do puntíku, odpovědi na maily okamžité, sauna perfektní po řemeslné i estetické stránce, oceňuji i Vámi vloženou invenci... Opravdu děkujeme.

Buďte tak laskavá, předejte prosím tento mail panu Dyntarovi, asi to sice nebude mít vliv na výši Vašeho platu, ale co kdyby. :o)
S díky

MUDr. Pavel P.


Dobrý den přeji, pane Kalivodo,
děkujeme za perfektní práci Vašich montážníků. Saunu předali v perfektní kvalitě. Děkujeme i za výběr cedrových palubek, přesně takhle jsme si to představovali. Po zkušenostech s různými řemeslníky, kteří se podíleli na stavbě domu, patří Vaše firma mezi "bílé vrány" a budeme Vás všude jen chválit.

Lochmanovi


Dobrý den,
chtěl bych touto cestou poděkovat za dosavadní spolupráci s Vaší firmou. Včera u nás instalovali Vaši pracovníci kombinovanou saunu, která je z mého pohledu velmi hezká včetně propracovaných detailů, stejně tak byla profesionální i práce Vašich pracovníků při montáži. Jsem velmi rád, že jsme si vybrali právě Vaši firmu.

S pozdravem Zbyněk P.


Dobrý den paní Morávková,
minulý týden ve čtvrtek jste nám montovali saunu, doma byl jen manžel a ten den byl pro něj, díky dobré práci Vašich lidí a jejímu výsledku, balzámem na nervy po více než dvou měsících rekonstrukce koupelny, kterou dělala firma, která si neumí organizovat práci. Vaši firmu jsme měli vyhlédnutou dávno, a udělali jsme dobře. Nejste nejlevnější, ale měli jsme jasno, že chceme saunu pěknou a kvalitní. Komunikace s Vámi byla výborná, sauna je pěkně řemeslně zpracovaná, vypadá krásně, montéři byli šikovní. Moc se mně líbí spodní zasunovací lavice, která se dá vysunout na šířku podle potřeby, to je u naší minisauny hodně praktické. Atypický vchod do sauny jste také pěkně vymysleli a udělali. Pro mě je důležité, že sauny už dlouho sami (a na míru) vyrábíte a montujete, evidentně Vás to baví, zakládáte si na kvalitě, jste česká firma a navíc znedaleka. Děkuji Vám za dobrou práci a přeji hodně úspěchů. Plánujeme stavět dům, tak až přijde čas, přijdeme zase.

S pozdravem, Martina H.


Dobrý den,
Chtěla bych vám poděkovat za ochotu a spolupráci. Vaši hoši jsou vskutku šikovní a moc hezky to udělali. Dokonce zvládli opravit i rozklovaný ovladač :-) Ještě jednou díky.

Zdraví Jana K.


Dobrý den,
sauna odpovídá našim představám a jsme spokojení.
Jsme rádi, že jsme vybrali firmu DYNTAR, určitě Vás doporučíme dál.
Děkuji

S pozdravem
Vasyl D.


Dobrý den paní Morávková,
chystám se celý týden poslat zprávu. Saunu jsem měla možnost již několikrát vyzkoušet a jsem s ní naprosto spokojena. I pánové z montáže pracovali velmi rychle, čistě.

Moc děkuji
Ivana G.


Dobrý den, paní Morávková,
Dle slibu dávám vědět, jak jsme spokojeni s výsledkem. MOC! :-)

Zatím máme možnost hodnotit domluvu s vámi, instalaci a vzhled/provedení infrasauny.
Ještě jsme ve výstavbě, tak nemůžeme vyzkoušet infrasaunu "na vlastní kůži".
Vše výše uvedené však hodnotíme na výbornou. Spolupráce s vámi je ukázková a děkujeme za to.
Pokud ode mě někdo bude chtít referenci na infrasaunu, tak to budete vy.

Díky
S pozdravem,
Michal B.


Srdečně zdravím,
já pouze v krátkosti mohu konstatovat, že s fy. DYNTAR jsem byl spokojený po všech stránkách. Kvalita, termíny, komunikace – vše O. K.

S pozdravem Josef P.


Dobrý večer, paní Morávková,
děkuji Vám i týmu Vašich kolegů za skvělý, v mých očích profesionální přístup. S průběhem celé "akce" jsem spokojen. Ještě jednou děkuji
Zdraví
Petr M.


Dobrý den paní Morávková,

montáž proběhla v pořádku. Pánové montážníci byli příjemní a ochotní. Saunu ještě nepoužíváme, protože dodělávám prostor. Jinak jsem rád, že jsme si vybrali tento design. Sauna je hezká a dobře navržená a smontovaná. Pánové si dali záležet na jednotlivých detailech.
Chtěl bych tímto poděkovat i Vám, za vstřícný přístup při návrhu a domlouvání ostatních detailů kontraktu.

Pokud byste chtěla poslat fotku, až budu mít prostor hotový, tak je to možné.

S pozdravem
Michal T.nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím