sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 602 232 031, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
Parní lázně

Parní lázně

Parní lázně - informace

Parní lázně jsou typické především tím, že jejich součástí je parní vyvíječ (generátor páry), který zajišťuje 100% vlhkost vzduchu v sauně. Parní sauna vám poskytne teplou a vlhkou lázeň při teplotách v rozmezí 50°C – 100°C, tím se zásadně liší od finské sauny. V parní sauně vzniká díky vysoké vlhkosti unikátní klima, které významně prospívá celému vašemu organismu.

Společnost DYNTAR vyrábí a dodává jak privátní, tak profesionální parní sauny (lázně). Tyto sauny jsou vyráběny dle všech nejpřísnějších hygienických požadavků a norem. Na jejich výrobu jsou používány pouze ty nejkvalitnější materiály. Problematika parních saun není zcela jednoduchá, jelikož se jedná o agresivní prostředí, ve kterém dochází k enormnímu působení tepla a vlhka. Proto je důležité, aby byly při výstavbě parní sauny dodrženy všechny pracovní a technologické postupy. Také správný výběr parního vyvíječe je velmi důležitý. U našich zařízení je samozřejmostí automatizované odvápnění a tím zajištění dlouhé životnosti zařízení.

Parní lázně - výhody

1.

Čím vám parní lázně prospějí?
Pomáhají navodit pocity uvolnění.
Přispívají k léčbě astmatu a působí pozitivně na horní cesty dýchací.
Urychlují regeneraci organismu.
Získáte jemnou a hladkou pokožku.
Přispívají k léčbě revmatismu.

2.

Kde se dají parní lázně využít?
Parní lázně se dají využít v krytých bazénech a aquaparcích, dále v hotelích a penzionech, ve wellness a fitness centrech a v neposlední řadě také v domácím využití pro soukromé účely.

3.

Pro koho jsou parní lázně vhodné?
Parní lázně jsou vhodné pro všechny, kteří mají rádi více vlhké, než suché teplo, kteří špatně snáší vysoké teploty v sauně a pro všechny, kteří se chtějí uvolnit, regenerovat či přispět k léčbě horních cest dýchacích.

4.

Jaké mají parní lázně výhody?
Nízká teplota samotné parní lázně.
Preventivní i léčebné účinky.
Osobitý vzhled (keramické obklady) přizpůsobený vašemu individuálnímu vkusu.

5.

Možné doplňky pro parní lázně pro váš pocit pohodlí a luxusu: Jako doplňky lze získat osvětlení parní lázně (Rainbow, hvězdná obloha), masážní trysky nebo reproduktory pro poslech profesionální reprodukované hudby.

Společnost DYNTAR vyrábí a dodává jak privátní, tak profesionální parní kabiny. Tyto kabiny jsou vyráběny dle všech nejpřísnějších hygienických požadavků a na jejich výrobu jsou používány pouze ty nejkvalitnější materiály. Problematika parních kabin není úplně jednoduchá, protože se jedná o agresivní prostředí, ve kterém dochází k enormnímu působení tepla a vlhka. Proto je důležité, aby byly při výstavbě parní kabiny dodrženy všechny pracovní a technologické postupy. Také správný výběr parního vyvíječe je velmi důležitý. U našich zařízeních je samozřejmostí automatizované odvápnění a tím zajištění dlouhé životnosti zařízení.

Parní lázně

Poptejte online - Parní lázně

Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem.

    Parní lázně - fotografie realizací

    NAVŠTIVTE NAŠE SHOWROOMY! REZERVUJTE SI TERMÍN NÁVŠTĚVY  ↧

    sauna showroom sauny Jičín sauny Praha sauny Brno
    nahoru

    Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím