sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 602 232 031, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
Originalita

Originalita

Originální design

Ve společnosti DYNTAR si zakládáme na designu, který je vytvářen se záměrem přinášet soulad a souznění člověka s prostorem. Sauny mají být totiž místem uvolnění, kde se můžete zastavit a odpočinout si od dnešní uspěchané doby.

Kdo návrhy tvoří?

Spolupracujeme s mladými nadějnými tvůrci, kteří do návrhu saunových kabin vnášejí kreativního a moderního ducha.

Ergonomie

Při návrhu saun dbáme především na ergonomické řešení, a to hlavně ze zdravotního hlediska. Díky tomu u saunování dosáhnete i rovnoměrného prohřátí celého těla a většího pohodlí.

Interiér

Díky zaobleným prvkům jsou sauny útulnější a tvoří originální součást vašeho interiéru. Navíc si sami můžete zvolit i barevné provedení a docílit tak celkového souladu sauny s prostorem.

Kamkoliv si vzpomenete

Zastaralý názor, že sauna má být ve sklepě, nám rozhodně není vlastní. Saunové kabiny tedy umisťujeme kamkoliv vás napadne. I sauna může být zajímavým doplňkem vaší ložnice, obývacího pokoje či zahrady. Přizpůsobíme ji tak, aby plně odpovídala vašim potřebám a možnostem.

Uvažujete o sauně s originálním designem? Neváhejte nás kontaktovat a my s vámi rádi prokonzultujeme všechny vaše požadavky.

Čím se řídíme?

Při výrobě i montáži našich saunových kabin se řídíme třemi základními hodnotami, kterými jsou:

  • Kvalita
  • Originalita
  • Inovace

Hodnoty platí nejen pro vedení firmy, ale také pro naše kvalifikované odborníky, kteří vyrábějí saunové kabiny v našem moderním výrobním závodě.

Ve společnosti DYNTAR se řídíme i oficiálními zásadami a doporučeními Společnosti pro saunu ČR a platnou Vyhláškou č. 238/2011 vydanou Ministerstvem zdravotnictví. Ta stanovuje všechny hygienické požadavky pro sauny a koupaliště, a také hygienické limity písku na venkovních pískovištích. Od roku 2017 používáme ochrannou známku Bezpečná sauna.

Záruka až na 7 let

Kvalita našich výrobků a práce je podložena i v těchto číslech:

  • Více než 30letá praxe
  • Více než 6 000 vyrobených saun a infrakabin

Na všechny naše výrobky poskytujeme záruku po dobu 7 let.

Kde nás najdete?

Naši externí obchodní zástupci jsou vám k dispozici po celé České republice, ale navštívit nás můžete i vy sami.

Najdete nás v prodejním centru ve Vitiněvsi nebo na pobočkách v Praze či Brně. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás a my vám na rádi na vše odpovíme.

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím