Otevřít menu
DYNTAR Sauna & wellness

Ochlazovací káď ROYAL

Aby byl prožitek ze saunování dokonalý a úplný, doporučuje se zchlazování v kádích. Tento prožitek umocňují saunové kádě ze dřeva. Dřevo je osvědčeným materiálem, který se v tomto případě zpracovává na základě tradičních postupů ručně.

Saunová káď ROYAL je výrobek prvotřídní kvality. Káď obsahuje schůdky, přepad a automatickou výpusť. Káď Royal je vyrobena z exotického materiálu, který má původ ve Střední a Západní Africe. Dřevo kambala je vysoce kvalitní a homogenní dřevo se souměrnou jemnou strukturou. Je velice odolné vůči tlaku a je vysoce rezistentní. Barevný odstín dřeva kolísá po uzavíracím nátěru mezi teplou středně až tmavě hnědou.

Dominantou našich kádí je velmi dokonalé zpracování, nerezové obruče pro stahování (pokud se kádě nachází v prostorách s měnící se vlhkostí vzduchu, dochází ke kontrakci a sesychání nebo naopak vlhkostí dřevo nabírá na svém rozměru). Každá káď je vybavena výpustí a systémem zabraňujícím přeplnění kádě. Součástí kádě jsou schůdky a sedátko pro pohodlné sezení a snadný výstup.

Ochlazovací kádě by měly být součástí každého domácího nebo veřejného wellness.

Ochlazovací káď  ROYAL má rozměr 100 x 79 x 130 cm, (v-h-š), objem 470 l.

Naše bednářské dodavatele si pečlivě vybíráme a využíváme pouze prověřené výrobce a výrobce s tradicí. Při výrobě jsou stále používány tradiční postupy a díky citu pro detail se docílí vyrobení kvalitních produktů. Výrobky ze dřeva jsou povrchově upraveny základním lakem a k tomu je každý z dřevěných výrobků ještě 3x lakovaný vrstvícím lakem. Tímto postupem se docílí dokonalé ochrany dřeva.
Sauna od společnosti Dyntar spol. s.r.o.

13 důvodů Dyntar spol. s.r.o.
pro ty, co vyžadují profesionální přístup,
originalitu řešení a vysokou kvalitu provedení.

Originální řešení Vaší sauny

Maximální komfort pro Vás v průběhu celé realizace

25 let zkušeností s výrobou saun

Precizní výroba sauny ve vlastním výrobním závodě

Garance nejmodernějších technologií

Záruka nevšedního a moderního designu

Výroba saun jen z exklusivních materiálů

Individuální přístup k návrhu, výrobě a montáži Vaší sauny

7 let záruky na sauny, infrasauny a wellness vybavení

Na vybrané součásti sauny doživotní záruka

Zdarma doprava a montáž sauny

Expresní záruční i pozáruční servis

Ocenění produktů i firmy odborníky  |   3. místo v soutěži Vodafone firma roku 2016Poptejte ochlazovací káď ROYAL online a získejte slevu 5%

Vyplněním poptávkového formuláře získáte při případné objednávce našich produktů dodatečnou slevu 5% na kompletní dodávku. Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem.

Kolik je 1+4


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím