sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 602 232 031, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
O saunách

O saunách

Díky bohatým zkušenostem s vývojem, výrobou a instalací wellness zařízení dokáží naši zaměstnanci najít řešení téměř pro jakékoliv prostory, ať už se jedná o veřejné zařízení, hotelový provoz, nebo prostory privátního klienta v rodinném či bytovém domě.

V komplexním sortimentu jsou sauny a infrasauny pro privátní i veřejné užití, interiérové kabiny (samostatně stojící či vestavěné) i exteriérové sauny, které jsou vhodným doplňkem k venkovním bazénům a ozdobou zahrad. Součástí nabídky jsou i parní lázně a vířivé vany.

Co jsou to infrasauny?

Infrasauny (odborně infračervené prohřívací kabiny) pomáhají chránit vaše zdraví díky prohřátí organizmu např. před sportovními aktivitami, masážemi, ošetřeními pleti nebo pohybem v chladném prostředí. Infrasauny dokonale prohřejí vaše klouby, svaly i pokožku při teplotách do 60 °C.

Co jsou to kombinované sauny?

Kombinované sauny v sobě harmonicky spojují unikátní vlastnosti klasické sauny a infrasauny. Disponují jak klasickým saunovým topidlem, tak i infratechnologii (infrazářiče). Lze je tedy využít jak pro klasické potící kúry, tak i pro rychlé předehřátí.

Co jsou to interiérové saunové kabiny?

Interiérové saunové kabiny jsou samostojné, samonosné saunové kabiny vyráběné na míru dle vašich požadavků a prostorových možností. Poskytují veškerý komfort domácí relaxace. Jsou určeny všem aktivním lidem, pro které je saunování součástí života.

Co jsou to veřejné saunové kabiny?

Veřejné saunové kabiny jsou využívány pro komerční provoz. Každodenní provoz veřejných saun klade neobyčejně vysoké nároky na kvalitu materiálů, použitá topidla i samotné provedení sauny. Proto je kladen v těchto případech velice silný důraz na kvalitu projektu. Z tohoto důvodu spolupracujeme s předními projektanty. Jejichž znalosti spolu s dlouholetými zkušenostmi jsou zárukou bezvadného provozu komerčních saun a také spokojenosti zákazníků – milovníků sauny.

Co jsou to parní lázně?

Parní lázně poskytují teplou a vlhkou lázeň (turecké lázně), a tím se zásadně liší od sauny. Parní lázně vyvíjejí díky parnímu generátoru vodní páru (100% vlhkost vzduchu) při mírné teplotě 30 až 50 °C. Tím vzniká prostředí, které významně prospívá celému organismu. Osobitého vzhledu parní lázně je docíleno keramickým obkladem dle vlastního výběru.

Co jsou to venkovní saunové kabiny

Venkovní saunové kabiny (venkovní sauny) poskytují neobyčejný zážitek ze saunování v přírodě. Venkovní sauny se můžou stát nedílnou součástí zahrady, kde si můžete zvolit neobvyklý tvar i design sauny, který bude respektovat okolní zástavbu. Opět se jedná o samonosné saunové kabiny, ve kterých může být umístěno i klasické topidlo na dřevo.

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím