sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 602 232 031, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
Komerční sauny

Komerční sauny

Komerční sauny - informace

Jsme jedním z nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů saun na českém trhu. Mnoho úspěšných realizací v zahraničí dokazuje schopnost obstát i v konkurenci velkých zahraničních firem.

Zajišťujeme nejen realizace soukromých saun, ale máme bohaté zkušenosti také na poli saun komerčních. Velké saunové komplexy a wellness centra pro hotelová nebo sportovní střediska jsou součástí naší nabídky.

Mnohaletá praxe a každodenní řešení všech požadavků našich klientů rozšířily naše schopnosti na maximum. Díky tomu komerční sauny od naší společnosti mají silnější konstrukci, silnější izolaci, která plně vyhovuje velké frekvenci užívání sauny, základové hliníkové rámy, bezprahové dveře a profesionální topidla zvládající maximální zatížení komerčního provozu. To vše pro zajištění maximálního komfortu, ale také bezpečnosti hostů saun a wellness.

Dokážeme dodat na klíč kompletní řešení pro saunový svět i wellness komplex (vířivky, parní sauny, infrasauny i finské sauny a na ně navazující odpočívárny a šatny atd.). Stačí nás jen kontaktovat a my za vámi přijedeme osobně s materiály, vzorky, prospekty, nebo se můžete přijet podívat do jednoho z našich showroomů, kde se vám budeme věnovat. Vše společně probereme, proměříme a navrhneme řešení na základě všech požadavků a specifik dané realizace. A to vše, zcela ZDARMA! Jsme ke svým klientům féroví a chápeme, že dobrá rozhodnutí se dají stavět jen na dostatečném množství kvalitních informací.

Jak realizujeme KOMERČNÍ SAUNY?

1.

Kontaktujete nás: Vyplňte kontaktní formulář níže, nebo nám zavolejte na kontaktní telefon +420 602 232 031

2.

Domluvíme se na setkání: přijedeme za vámi, nebo se můžeme sejít v jednom z našich showroomů

3.

Konzultace: Přeměříme váš prostor, probereme spolu možnosti řešení, typ sauny/saun, materiály a další komponenty. Pokud bude součástí dodávky více saun, nebo wellness produktů, probereme naši širokou nabídku relaxačního nábytku, parních lázní, vířivek atd. Návrhy, nacenění a konzultace jsou ZDARMA!

4.

Návrh: Pošleme vám 3D návrhy realizací a odladíme spolu finální podobu včetně materiálů, komponent a prvků. Máme zkušené designery, kteří jsou schopni navrhnout nejen funkční, ale především designově dokonalé sauny pro každý prostor. Disponujeme nejširší nabídkou obkladových materiálů.

5.

Smlouva: Po odsouhlasení finálních návrhů a sepsání smlouvy začíná výroba a realizace.

6.

Výroba: Do 8 týdnů po podpisu smlouvy (samozřejmě je nutné zohlednit vždy rozsah zakázky) vám saunu/sauny dodáme. Po dobu výroby můžete navštívit náš výrobní závod a podívat se, jak se rodí vaše sauna.

7.

Předání: Montáž u zákazníka probíhá u většiny saun 1 den. U složitějších saunových komplexů a wellness je doba instalace dohodnuta předem. Při předání sauny budete vždy proškoleni naším technikem ohledně obsluhy. Obdržíte od nás i Certifikát originality a ostatní potřebné doklady k vaší sauně.

8.

Úklid: Po instalaci sauny provedeme úklid. Doprava, montáž a úklid po montáži jsou ZDARMA.

9.

Servis: Během provozu zajišťujeme expresní záruční i pozáruční servis (do 24 hodin od nahlášení poruchy)

10.

Záruka: Na naše sauny poskytujeme 7 letou záruku. U některých saunových prvků dokonce záruku doživotní.

11.

Bezpečná sauna: Naše sauny splňují veškeré technologické opatření a splňují tak vyhlášku o Bezpečné sauně.

12.

Spokojení klienti: Spokojenost klientů je pro nás na prvním místě! Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu.

Komerční sauny

Poptejte online - Komerční sauny

Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem.

    NAVŠTIVTE NAŠE SHOWROOMY! REZERVUJTE SI TERMÍN NÁVŠTĚVY  ↧

    sauna showroom sauny Jičín sauny Praha sauny Brno
    nahoru

    Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím