Otevřít menu
DYNTAR Sauna & wellness

Kariéra

Chcete pracovat v dynamické a perspektivní společnosti působící v oblasti wellness, založené v roce 1991? Pak jste tu správně.

Rádi mezi sebou přivítáme každého, kdo jde do své práce naplno. Patříte-li mezi takové a rádi byste spolupracovali ať v administrativě nebo ve výrobě, na nic nečekejte. Těšíme se na Vaše strukturované životopisy na adrese: karel@dyntar.cz.

AKTUÁLNĚ VYPSANÁ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ:

MONTÁŽNÍ TECHNIK - ELEKTRIKÁŘ

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • Samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Pracovní poměr nejprve na dobu určitou 12 měsíců s možností prodloužení, vhodné pro občany EU, absolventy
  • Přátelské prostředí rodinně společnosti
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Vitiněves u Jičína

V případě zájmu volejte na tel.: 606 713 513 p. Dyntar nebo se dostavte osobně na výše uvedené adrese v době od 8:00 do 16:00 hod.

PRACOVNÍK VÝROBY - TRUHLÁŘ

Náplň práce:

  • Řemeslná manuální práce s masivním dřevem
  • Zakázková výroba saunových kabin, saunového nábytku a doplňků
  • Konečná montáž u zákazníka

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru truhlář, praxe není podmínkou – uchazeče rádi zaškolíme
  • Manuální zručnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení závislé na vašem výkonu
  • Práce na hlavní pracovní poměr

PRACOVNÍK OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ (pro pobočku v Praze)

  • akvizice a zpracování obchodních nabídek
  • obchodní činnost v oblasti Wellness
  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • znalost AJ výhodou
  • ŘP sk B
  • samostatnost, ctižádost, snaha se učit novým věcem

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení závislé pouze na vašem výkonu
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • komplexní zaškolení
  • Možnost nezávisle podnikat
  • Podnikatelské know-how a renomé kvalitní značky
  • Časovou flexibilitu práce – jste pány svého času
  • Možnost seberealizace spočívající v zajímavé práci s klientem

Máte-li zájem o pestrou práci v atraktivním oboru v rozvíjející se společnosti s rodinným zázemím a příjemným pracovním prostředím, pošlete svůj životopis na adresu: karel@dyntar.cz.