Otevřít menu
DYNTAR Sauna & wellness

Infrasky

Infrasky je produkt nové generace. Infrasky je vaše sluneční obloha. Na rozdíl od dnes již známých a používaných infrakabin (infrasaun) tento výrobek dokazuje, že dřevěná kabina není potřeba. Infrakabina také nenahradí klasickou saunu, jak je často (účelně některými výrobci či dovozci) mylně uváděno. Infrakabinu ve své klasické dřevěné nebo prosklené podobě navíc např. kombinovanou s klasickou saunou nemusíme zavrhovat, ale Infrasky je velmi zajímavou a díky svému umístění atraktivní variantou prohřátí infračervenými paprsky. Infrasky je vhodné jak pro soukromé, tak i komerční využití např. ve wellness centrech. Jedná se o profesionální zařízení vyráběné výhradně v Německu a využívající nejmodernější poznatky z oboru.

Čím vám Infrasky prospěje?

  • zvyšuje prokrvení pokožky,
  • zlepšuje odbourávání škodlivých látek v organismu,
  • posiluje krevní oběh a tvorbu krve,
  • zvyšuje celkovou obranyschopnost organismu,
  • zlepšuje funkci nervového systému.

Kde se dá Infrasky využít?

Infrasky nalezne své uplatnění v hotelích a penzionech, ve wellness a fitness centrech a stejně tak i ve sportovních střediscích. Zcela jistě si ho užijí i návštěvníci krytých bazénů a aquaparků, ale je možné ho využít i pro soukromé účely zejména v rodinných domech.

Pro koho je Infrasky vhodné?

Infrasky je skvělým řešením pro všechny, kteří touží se v chladných dnech alespoň na chvíli dobře prohřát. Též např. před sportovními aktivitami, masážemi, ošetřením pleti apod.

Jaké má Infrasky výhody?

Oproti běžným infrakabinám je nespornou výhodou Infrasky jeho umístění na stropě místnosti. Nemusíte pořizovat samostatnou dřevěnou kabinu (v případě, že neuvažujete také o pořízení klasické sauny kombinované s infratechnologií). Navíc právě ona vzdálenost (obvykle 140 cm) od zdroje záření dává pocit svobody a pohody oproti určité stísněnosti klasické infrakabiny.Sauna od společnosti Dyntar spol. s.r.o.

13 důvodů Dyntar spol. s.r.o.
pro ty, co vyžadují profesionální přístup,
originalitu řešení a vysokou kvalitu provedení.

Originální řešení Vaší sauny

Maximální komfort pro Vás v průběhu celé realizace

25 let zkušeností s výrobou saun

Precizní výroba sauny ve vlastním výrobním závodě

Garance nejmodernějších technologií

Záruka nevšedního a moderního designu

Výroba saun jen z exklusivních materiálů

Individuální přístup k návrhu, výrobě a montáži Vaší sauny

7 let záruky na sauny, infrasauny a wellness vybavení

Na vybrané součásti sauny doživotní záruka

Zdarma doprava a montáž sauny

Expresní záruční i pozáruční servis

Ocenění produktů i firmy odborníky  |   3. místo v soutěži Vodafone firma roku 2016Poptejte Infrasky online a získejte slevu 5%

Vyplněním poptávkového formuláře získáte při případné objednávce našich produktů dodatečnou slevu 5% na kompletní dodávku. Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem.

Kolik je 7+5


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím