sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 602 232 031, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
Infrasky

Infrasky

Infrasky - informace

Infrasky – produkt nové generace je tu od toho, aby vám prohřál tělo pomocí infračervených paprsků, a to až do posledního svalu. Je vhodné jak do wellness center a sportovních zařízení, tak i do vašich domů či bytů, kde vám dopřeje maximální možné uvolnění a prohřátí těla. A to vždy, kdy budete potřebovat.

Toužíte-li po nekonečném odpočinku, uvolnění a prohřátí těla kdykoliv budete potřebovat, tak už na nic nečekejte. Začněte tím, že si prohlédnete Infrasky na našem e-shopu.

Infrasky - výhody

1.

Čím vám Infrasky prospěje?
Zvyšuje prokrvení pokožky.
Zlepšuje odbourávání škodlivých látek v organismu.
Posiluje krevní oběh a tvorbu krve.
Zvyšuje celkovou obranyschopnost organismu.
Zlepšuje funkci nervového systému.

2.

Kde se dá Infrasky využít?
Infrasky nalezne své uplatnění v hotelích a penzionech, ve wellness a fitness centrech a stejně tak i ve sportovních střediscích. Zcela jistě si ho užijí i návštěvníci krytých bazénů a aquaparků, ale je možné ho využít i pro soukromé účely zejména v rodinných domech.

3.

Pro koho je Infrasky vhodné?
Infrasky je skvělým řešením pro všechny, kteří touží se v chladných dnech alespoň na chvíli dobře prohřát. Též např. před sportovními aktivitami, masážemi, ošetřením pleti apod.

4.

Jaké má Infrasky výhody?
Oproti běžným infrakabinám je nespornou výhodou Infrasky jeho umístění na stropě místnosti. Nemusíte pořizovat samostatnou dřevěnou kabinu (v případě, že neuvažujete také o pořízení klasické sauny kombinované s infratechnologií). Navíc právě ona vzdálenost (obvykle 140 cm) od zdroje záření dává pocit svobody a pohody oproti určité stísněnosti klasické infrakabiny.

KOUPIT V ESHOPU
Infrasky

Poptejte online - Infrasky

Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem.

    Infrasky - fotografie realizací

    NAVŠTIVTE NAŠE SHOWROOMY! REZERVUJTE SI TERMÍN NÁVŠTĚVY  ↧

    sauna showroom sauny Jičín sauny Praha sauny Brno
    nahoru

    Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím