Otevřít menu
DYNTAR Sauna & wellness

Relaxační infračervená lehátka Diva a Kleopatra

Objevte nejelegantnější formu termoterapie. Nechte se unášet na vlně uvolnění tohoto špičkového produktu zhotoveného z jednoho kusu mramoru. Infračervená energie (ovládaná termostatem; max. 41,5°C) vychází z opracovaného ergonomicky tvarovaného mramoru (na výběr černý, bílý mramor a béžový limestone). Typ Diva je zhotoven z kombinace laminátu v exkluzívním metalickém laku a ručně opracovaného ergonomicky tvarovaného mramoru. Jednoduchým stiskem ovladače si nastavíte též ideální polohu – sklon lehátka. Stupeň krytí IP54/IP65 umožňuje použití v interiéru (včetně vlhkých prostor např. u bazénu) i exteriéru.

Italský design a tradice v řemeslném zpracování.

Fabio Alemanno nově definuje pojem "funkční nábytek", což vytváří mramorové lůžko, které přináší nepřekonatelný komfort a vynikající terapeutickou hodnotu. Poprvé je v kombinaci v lékařsky potvrzené léčivé síle infračerveného tepla nabídnuta nová dimenze pohody a luxusu.

Ohromující vytápěná mramorová lehátka stírají hranice mezi Spa Designem a domácím designem. Tyto lehátka jsou ozdobou každé místnosti, ať už je to v luxusním lázní nebo soukromý Vašeho obydlí.

Privátní relaxace. Představte si svíčkami intimně osvětlený prostor, vůni přírodních vonných esencí, tiše hrající relaxační hudbu a to vše spojené s pronikáním infračervených paprsků do Vaší pokožky, zklidňující svalstvo a klouby. Zní to jako sen? Zakoupením našeho špičkového produktu lehce realizovatelné!

Firemní relaxace. Pro firmu je velmi důležité si uchovat to nejcennější - své zaměstnance. Stejně tak je důležité mít zaměstnance firmě oddané a loajální, kteří i v těžších dobách zvládají stresové situace. Trvalý stres ale dramaticky snižuje produktivitu. Je tedy v zájmu každého zaměstnavatele dopřát svým zaměstnancům pár minut denně v našem infračerveném lehátku. Zklidnit bolavé napnuté svalstvo, zrelaxovat a odreagovat se, obnovit harmonii těla i duše. A věřte, že zaměstnanci toto ocení!

Hmotnost 235 kg (Diva 190kg), rozměr d.1930 x š.680 x v.835mm, příkon 800W. Součástí dodávky je kabel (délka 1,8m) s vidlicí do zásuvky 220V.

Záruka 30 let na topný systém, 5 let na termostat, 5 let na motorovou jednotku.

ZDRAVÍ A KRÁSA

Od počátku času, jeden každý organismus na Zemi závisel na teplu slunečního záření. Naše inovativní infračervené lehátka poskytují stejný zářivý, regenerační teplo bez škodlivých světelných vln Slunce.

Jak to funguje:

Infračervená terapie zvyšuje vaši pohodu podle:

  • Podporuje hlubokou relaxaci a snížení stresu.
  • Zlepšuje detoxikační pocení produkované infračerveným teplem, které obsahuje přibližně 20% toxických látek ve srovnání s 3% potu produkovaným cvičením nebo jinými zdroji teplelných terapií.
  • Zajišťuje podporu-It imunitního systému - stimuluje tvorbu krvinek, které pomáhají tělu bojovat proti virům a infekcím.
  • Zrychluje zotavení ze zranění – infračervené teplo pomáhá v těle uvolňovat enzymy, které zvyšují vylučování poškozených tkání.
  • Zmírňuje bolesti kloubů a ztuhlost – infračervené teplo proniká hluboko do svalového a kosterního systému a nastává rychlá úleva od bolesti kloubů.
  • Zlepšuje krevní oběh a pomáhá snižovat krevní tlak.
  • Pomáhá při regulaci hmotnosti / Vedení-it mírně urychluje spalování kalorií.
  • Omlazováním své kůže infračerveným zářením pomáhá stimulovat produkci kolagenu a regeneraci pokožky, dochází ke zlepšení pleti, její textury a pružnosti.


Sauna od společnosti Dyntar spol. s.r.o.

13 důvodů Dyntar spol. s.r.o.
pro ty, co vyžadují profesionální přístup,
originalitu řešení a vysokou kvalitu provedení.

Originální řešení Vaší sauny

Maximální komfort pro Vás v průběhu celé realizace

25 let zkušeností s výrobou saun

Precizní výroba sauny ve vlastním výrobním závodě

Garance nejmodernějších technologií

Záruka nevšedního a moderního designu

Výroba saun jen z exklusivních materiálů

Individuální přístup k návrhu, výrobě a montáži Vaší sauny

7 let záruky na sauny, infrasauny a wellness vybavení

Na vybrané součásti sauny doživotní záruka

Zdarma doprava a montáž sauny

Expresní záruční i pozáruční servis

Ocenění produktů i firmy odborníky  |   3. místo v soutěži Vodafone firma roku 2016Poptejte infračervené lehátko online a získejte slevu 5%

Vyplněním poptávkového formuláře získáte při případné objednávce našich produktů dodatečnou slevu 5% na kompletní dodávku. Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem.

Kolik je 7+5


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím