sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 602 232 031, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
Podporujeme

Podporujeme

Dáváme šanci a prostor mladým nadějným designérům. Ve vzájemné spolupráci jim pomáháme realizovat jejich představy a vzájemně se tak obohacovat a posouvat dál.

  • Paní Ing. Šárka Finsterlová, pro společnost navrhla saunu VIZIO a přišla s revolučním řešením interiéru saunových kabin, kde je kladen důraz na ergonomii saunových lavic, a tím je zvýšen komfort saunování.
  • Paní Ing. Jana Černá, pro společnost navrhla sauny Mayo S a Mayo L, které byly představeny na veletrhu FOR  ARCH v roce 2014.
  • Paní MgA. Hana Jindrová, pro společnost navrhla relaxační lehátko Organic s odkládacím stolkem.

V rámci charitativní činnosti se společnost každý rok podílí na kalendáři ve prospěch Fondu ohrožených dětí. Tím finančně podporuje provoz Klokánků.

Dále finančně podporuje APROPO Jičín.

Nadace Leontinka pomáhá dětem a studentům se zrakovým postižením. Jejím posláním je umožnit těmto dětem integraci do společnosti, vzdělání a společenských, sportovních i volnočasových aktivit. Nadace Leontinka rozděluje finanční prostředky a nefinanční dary prostřednictvím jednotlivých projektů, zaměřených na pomoc konkrétním institucím a konkrétním dětem. Nadace Leontinka shromažďuje prostředky především prostřednictvím darů od partnerů a sponzorů a benefičních akcí. Také společnost DYNTAR se pravidelně zapojuje do podpory této nadace.

V rámci projektu Daruj hračku jsme podpořili Tango – manažery na vozíčcích.

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím