sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 602 232 031, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
Vánoční dárky pro vášnivé saunaře

Vánoční dárky pro vášnivé saunaře

13.12.2021

Stále ještě nemáte všechny vánoční dárky? Pakliže máte mezi svými nejbližšími nadšence do saunování, vyberte jim dárek, spojený s jejich koníčkem. Do sauny se dá totiž pořídit náramná spousta doplňků, které zážitek z relaxace ještě více zpříjemní:

Saunová kosmetika

Na trhu je k dostání široká škála saunové kosmetiky, jež potěší především saunu milující dámy. Vybírat můžete z mýdel, peelingových přípravků, krémů, masážních přípravků i pleťových masek s rozmanitými příznivými účinky na pokožku.

Měkoučký župan

Hebký, měkký a pohodlný župan je nezbytnou součástí garderoby každého saunového nadšence. Dárek, který je jasnou sázkou na jistotu.

Voňavé saunování

Zpříjemněte vašemu milovníku sauny jeho zážitek krásnou vůní. K provonění sauny slouží saunové esence či aromata. K Vánocům můžete sáhnout třeba po vůni zimního koření nebo smrkového jehličí.

Pro ještě větší pohodlí

Pro maximální komfort během saunování se skvěle hodí speciální saunové polštářky. Zdravou oporu zad zase poskytnou dřevěné ergonomické opěrky, které není nutné vrtat ani jinak montovat.

Saunová klasika

K představě finské sauny neodmyslitelně patří také vědro a naběračka. Skvělý dárek, kterým potěšíte každého majitele domácí sauny.

Oáza klidu

Netradiční a originální funkční dekorací sauny se může stát saunová fontánka. Tento miniaturní vodotrysk v kamenné mističce se umisťuje přímo mezi saunové kameny na topidle.

Když chcete být velkorysí

Pokud chcete udělat opravdu velkou radost, a váš saunař byl celý rok mimořádně hodný, věnujte mu například samostatnou ochlazovací káď, případně dřevěné či ratanové saunové relaxační lehátko.

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím