sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 602 232 031, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
Nová výrobna ve Vysokém Veselí

Nová výrobna ve Vysokém Veselí

19.11.2021

Na začátku letošního roku jsme zaznamenali zvýšený zájem o naše produkty, který nás přiměl zabývat se myšlenkou na rozšíření výrobní kapacity našeho výrobního závodu.

Nakonec jsme se rozhodli zakoupit nové výrobní prostory a naši současnou produkci rozdělit do dvou samostatných výrobních podniků, a tím několikanásobně navýšit naše výrobní možnosti. Podařilo se nám 6 km od našeho sídla společnosti ve městě Vysoké Veselí zakoupit výrobní areál o velikosti 1100 m2. Po jeho rekonstrukci a vybavení novou moderní výrobní technologií jsme v září letošního roku spustili výrobu.

V této chvíli jsme ve zkušebním provozu a od ledna 2022 najíždíme na plný výkon. Jelikož je naše výroba zaměřena ze 100 % na výrobu atypických, na zakázku laděných saunových kabin a ostatního wellness vybavení, soustředíme se při zachování vysoké kvality našich produktů na zrychlení jejich výroby, a tím zkrácení současných dodacích lhůt.

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím