Otevřít menu
DYNTAR Sauna & wellness

Bio sauna

BIO SAUNA

Bio-sauna (60°C) nebo též AROMA – BYLINNÁ sauna (použitím saunových ovocných a bylinných směsí) vznikla díky spojení topidla s aktivním výparníkem. Je určena pro ty, kdo mají rádi saunování při nižších teplotách s vyšším poměrem vlhkosti.

Naše patentovaná unikátní dotyková regulace D-Control Vám dává jistotu, že budete mít vždy nastaven ideální poměr mezi teplotou a vlhkostí. Jedinečný systém dotykového regulátoru ovládá všechna známá zařízení Vaší sauny, jako je barevné relaxační osvětlení Rainbow (pro Colorterapii), reproduktory BOSE (pro Muzikoterapii). Projasněte si svou mysl a obklopte se pohodou a klidem.Bio sauna od společnosti Dyntar spol. s.r.o.

13 důvodů Dyntar spol. s.r.o.
pro ty, co vyžadují profesionální přístup,
originalitu řešení a vysokou kvalitu provedení.

Originální řešení Vaší bio sauny

Maximální komfort pro Vás v průběhu celé realizace

25 let zkušeností s výrobou saun

Precizní výroba sauny ve vlastním výrobním závodě

Garance nejmodernějších technologií

Záruka nevšedního a moderního designu

Výroba saun jen z exklusivních materiálů

Individuální přístup k návrhu, výrobě a montáži Vaší sauny

7 let záruky na sauny, infrasauny a wellness vybavení

Na vybrané součásti sauny doživotní záruka

Zdarma doprava a montáž sauny

Expresní záruční i pozáruční servis

Ocenění produktů i firmy odborníky  |   3. místo v soutěži Vodafone firma roku 2016Poptejte bio saunu online a získejte slevu 5%

Vyplněním poptávkového formuláře získáte při případné objednávce našich produktů dodatečnou slevu 5% na kompletní dodávku. Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat, aby vám pomohli s výběrem.

Kolik je 1+4


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím