sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 602 232 031, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
Slavíme třicátiny! Jaká byla naše cesta?

Slavíme třicátiny! Jaká byla naše cesta?

15.1.2021

Příběh značky DYNTAR začíná jen pár let po revoluci, v dobách, kdy ještě u mnoha služeb i produktů často k poptávce zatím chyběla nabídka a český národ teprve nesměle, ale s o to větším elánem objevoval svět. 

To byl i případ Karla Dyntara, kterému tehdy na jeho revmatické problémy doporučil lékař saunu. A i když nabídka byla i v této oblasti prakticky na nule, nevzdal to: naopak, s pomocí kamaráda řešil celou situaci svépomocí a postavili spolu první saunovou kabinu. Netrvalo dlouho a dostavil se nápad nabídnout své dílo trhu. Úspěch saunových kabin byl až nečekaný, objednávky se jen hrnuly, stejně jako nové nápady. 

Vizionář s citem pro design 

Společnost rostla — možná ne raketově, ale o to stabilněji. Z jedné pobočky se staly dvě a následně pak tři. Několikrát se zvětšovaly výrobní prostory i showroomy, společně s tím, jak rostlo produktové portfolio. 

Ze saunových kabin, ale i z ostatních produktů značky DYNTAR přímo sálá láska k designu, smysl pro dokonalé tvary, funkčnost a perfekcionalismus. Karel Dyntar nečerpá inspiraci jen v milovaném Finsku, ale všude kolem sebe: se svým týmem se nebojí experimentovat s novými materiály i technologiemi. Společně pozorně sledují nejnovější světové trendy v oblasti designu, životního stylu i architektury a jsou tak schopni uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších klientů. 

Firma se srdcem 

I když by Karel Dyntar jakožto majitel úspěšné firmy mohl chodit s nosem nahoru, realita je úplně jiná: zatímco se jiní opájejí svým velikášstvím, podává společnost DYNTAR pomocnou ruku těm, kteří ji potřebují. Dávají šanci začínajícím designerům, ale pravidelně podporují i několik charitativních organizací.  

Za to, že jsme došli tak daleko, ovšem nejvíce vděčíme vám — našim klientům! Děkujeme vám a doufáme, že nám zůstanete věrní i v dalších letech. 

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím