sauna a infrasauna DYNTAR spol. s.r.o., Vitiněves 132, 506 01 Jičín, tel.: +420 493 555 568, e-mail: info@dyntar.cz
Otevřít menu
Sauny Dyntar
sauny Dyntar

Aktuality

Dopřejte si nenahraditelnou atmosféru zahradní sauny!

Jakou venkovní saunu si pořídit?

Správná venkovní sauna má k dispozici nejen potírnu (samotnou saunu), ale i odpočívárnu a místo pro ochlazení. Většina dnešních společností nabízí do zahrad již kompletní saunové domky se všemi těmito prvky. Při výběru venkovní sauny vsaďte na osvědčenou kvalitu. Česká renomovaná společnost DYNTAR nabízí hned několik typů venkovních saun. Její saunu OUTDOOR, která se vyznačuje nejen svou vysokou kvalitou, ale také známkou bezpečné sauny, si můžete libovolně uzpůsobit podle Vašich přání, tak aby přesně zapadala do stylu Vašeho domu a zahrady  (zvolíte si libovolnou velikost, materiál a vybavení).

Před montáží sauny se nezapomeňte ujistit u Vašeho lékaře, že Vám Váš zdravotní stav saunování umožňuje. Zároveň si pečlivě prostudujte, jaký je bezpečný postup při saunování (přibližnou doporučenou teplotu a čas při prohřívání a správný postup ochlazování, v neposlední řadě doporučený počet koleček mezi prohřátím
a ochlazováním).

Saunovat se můžete i na Vaší zahradě!

Představte si pohodu saunování s výhledem na své oblíbené květiny, skalky či stromy ve Vaší zahradě. Chcete si při saunování užívat slunečních paprsků a zároveň nebýt Vašim sousedům na očích? Kladete si otázku, jak tyto dva požadavky skloubit dohromady?

Finská sauna BAIO společnosti DYNTAR nabízí díky svému speciálně navrženému designu skvělé řešení. Tato sauna je konstruována s pomocí horizontálních dřevěných příček, které nechávají dostatečný prostor na průnik světla (v sauně tímto vznikají zajímavé obrazce), ale zároveň Vám zachová naprostou intimitu.  Její vnitřek splňuje jako všechny sauny společnosti DYNTAR známku bezpečné sauny (topidlo je zapuštěné mezi lavice, tak aby se co nejvíc zamezilo případnému přímému kontaktu se saunujícím/i). Navíc se dá pro celkové sladění se stylem Vašeho domu a zahrady pořídit v jakékoli velikosti, materiálu i vybavení.

všechny aktuality >>

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím